EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  1646  18

 Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів Пакистану, Туреччини та Японії. ФОТОрепортаж

Президент України прийняв вірчі грамоти у послів низки іноземних держав: Ісламської Республіки Пакистан – Західа Мубашір Шейха, Турецької Республіки – Ягмура Ахмета Гюльдере, Японії – Такаші Кураї.

Спілкуючись з Послом Пакистану в Україні, Порошенко звернув увагу на перспективи розвитку політичного діалогу та співробітництва в рамках міжнародних організацій, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу АП.

Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів Пакистану, Туреччини та Японії 01

Йшлося також про можливі шляхи розширення економічної складової українсько-пакистанських відносин. Було відзначено важливість започаткування діяльності Спільної міжурядової українсько-пакистанської комісії з питань економічного співробітництва.

У ході розмови з Послом Туреччини було підтверджено обопільну зацікавленість у подальшій розбудові стратегічного партнерства між Україною та Туреччиною.

Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів Пакистану, Туреччини та Японії 02

Глава держави висловив вдячність за невизнання Туреччиною російської окупації території Автономної Республіки Крим, а також відстоювання прав кримськотатарського народу.

Окремо наголошувалося на важливості завершення роботи з укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною.

Під час бесіди з Послом Японії в Україні Глава держави висловив вдячність японській стороні за тверду послідовну позицію підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.

Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів Пакистану, Туреччини та Японії 03

Співрозмовники обговорили перспективи поглиблення політичного діалогу на найвищому рівні. Йшлося також про посилення взаємодії у сферах безпеки і оборони, активізацію торговельно-економічної та інвестиційної співпраці.

Було відзначено динамічну та плідну роботу провідних японських компаній на території України.

Посол Японії поінформував Президента України про ухвалення рішення японською стороною на початку лютого стосовно виділення додаткових фінансових ресурсів на програми гуманітарної допомоги Донбасу.

Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів Пакистану, Туреччини та Японії 04

Окрему увагу було приділено подальшій лібералізації візового режиму для українських громадян.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3111067
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору