EN|RU|UK
 Суспільство
  23862  293

 Нові тепловізори, цифрові радіостанції, навігація та динамічний захист, - "Укроборонпром" показав модернізований танк Т-64, що поставляється в ЗСУ. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Держпідприємство "Харківський бронетанковий завод" здійснив модернізацію понад сотні танків Т-64 зразка 2017 року.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це інформує прес-служба держконцерну "Укроборонпром".

"Т-64 є основною бойовою машиною бронетанкових підрозділів українського війська та відмінно показав себе у протистояннях з агресором на Сході України... За результатами комплексу випробувань, модернізований Т-64 зразка 2017 року з минулого року серійно поставляється до Збройних Сил України", - повідомляють у дежконцерні.

Загалом, зазначають в "Укроборонпромі", "Харківський бронетанковий завод" уже виготовив понад сотню Т-64 зразка 2017 року і продовжує роботи з модернізації наявних Т-64 до цього рівня.

...

"Під час модернізації в бойову машину інтегруються сучасні нічні прилади спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління. Вони встановлюються на штатні кріплення та підключаються до електричної мережі танку без її змін, що дозволяє значно зменшити час та витрати для їхньої інтеграції в системи бойової машини", - йдеться в повідомленні.

У дежконцерні зауважили, що завдяки високоякісним комплектуючим вони мають високу стійкість до світлових перешкод та забезпечують роботу за складних умов, вони не чутливі до засвічення навіть під час використання противником спеціальних перешкод в інфрачервоному діапазоні.

Нові тепловізори, цифрові радіостанції, навігація та динамічний захист, - Укроборонпром показав модернізований танк Т-64, що поставляється в ЗСУ 01

"Водночас у прицільний комплекс навідника інтегрований тепловізор, який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов", - інформують у прес-службі.

Також Т-64 зразка 2017 року отримав новий динамічний захист, який значно посилює рівень захищеності бойової машини і ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним та бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу "ударне ядро".

Нові тепловізори, цифрові радіостанції, навігація та динамічний захист, - Укроборонпром показав модернізований танк Т-64, що поставляється в ЗСУ 02

"Т-64 зразка 2017 року оснащуються системами супутникової навігації від Держпідприємства "Орізон-Навігація", що входить до складу ДК "Укроборонпром". Саме такі системи на всі нові бойові машини, які випускають підприємства Концерну. Цей навігаційний комплекс працює в автоматизованій цифровій системі, що дозволяє в режимі "онлайн" обмінюватися надійно зашифрованими даними. Дані про місцезнаходження кожної машини можуть надходити до командувачів усіх рівнів, від командира взводу до керівництва всією бойовою операцією", - наголошують у дежконцерні.

Танки також оснащуються новими цифровими радіостанціями "Либідь К-2РБ", які забезпечують надійний, захищений від перешкод і перехоплення зв'язок на дистанції до 70 кілометрів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3110992
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору