Спорт, Фоторепортаж
  4013  6

Українські фігуристи завоювали чотири нагороди міжнародного турніру в Торуні. ФОТО

Українські фігуристи завоювали чотири нагороди на традиційному міжнародному турнірі Mentor Torun Cap 2019, який відбувався в польському місті Торунь.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Українську федерацію фігурного катання".

У змаганнях Interclub (Gold Girls) юна харківська фігуристка Софія Гордієнко була кращою серед 23-х учасниць, які демонстрували довільні програми. Українка чудово презентувала свою композицію, хоча й не була бездоганною у її стрибковій частині. Зокрема, їй не підкорився подвійний аксель, як соло, так і в каскаді. Водночас фігуристка заробила плюси на виконанні подвійних ріттбергера та лутца, а також каскаду 2F+2Lo. Судді оцінили її виступ у 43.54 бала.

Українські фігуристи завоювали чотири нагороди міжнародного турніру в Торуні 01

У категорії Gold Boys київський спортсмен Георгій Дронов був другим серед трьох учасників - 29.45, поступившись переможцю Матвію Клімуку з Білорусі.

Українці не залишилися без нагород у змаганнях танцювальних дуетів у категорії Intermediate Novice, де друге призове місце посіла харківська пара Поліна Вашкевич/Давид Нгуєн - 71.05

Українські фігуристи завоювали чотири нагороди міжнародного турніру в Торуні 02

12 січня 15-річний український фігурист Андрій Кокура став золотим призером. Результат спортсмена за підсумками двох виступів у змаганнях одинаків-юніорів - 163.63 бала.

Коротку програму учень київського тренера Дмитра Дмитренка завершив на другому місці (54.96), програвши 3.52 бала Микиті Старостіну з Німеччини. Андрій найбільше втратив на потрійному фліпі, який виконав з помилками. Зате в довільній програмі фігурист, як із заданим стрибком, так і з іншими потрійними загалом впорався, набравши 108.67 бала. Його технічна оцінка становить 48.67 бала, а компоненти судді оцінили в 60.00 балів.

Друге місце посів турецький спортсмен Алп Ерен Озкан - 158.48, третє - Ландрі Ле Май із Франції - 157.93.

Українські фігуристи завоювали чотири нагороди міжнародного турніру в Торуні 03

Зауважмо, Андрій Кокура є срібним призером чемпіонату України серед дорослих спортсменів сезону 2018/2019.

Серед танцювальних дуетів в юніорській категорії українці Марія Голубцова / Кирило Білобров посіли четверте місце із загальним результатом 144.84. Ритмічний танець учні Марії Тумановської-Чайки завершили на другому місці (58.90), але в довільному поступилися не лише лідерам - американцям Керолайн Грін / Гордон Грін, а й французькій парі - Лоїка Демужо / Тео Ле Мерсьє і росіянам - Соня Комишанська / Дмитро Бовін. Під час виконання довільної український дует отримав від суддів 85.94 бала.

Таким чином, українські фігуристи везуть додому загалом чотири призи цього популярного міжнародного турніру.