EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  3251  27
Матеріали за темою:

 Ми маємо підтримувати один одного і передавати свою любов, - Епіфаній зустрівся з сім'ями політв'язнів у РФ. ФОТОрепортаж

Предстоятель Православної церкви України Епіфаній і благодійна організація УПЦ Eleos-Ukraine ініціювали зустріч із сім'ями українських політв'язнів у РФ.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, різдвяна вечеря відбулася 12 січня в Київській православній богословській академії на території Михайлівського монастиря.

Ми маємо підтримувати один одного і передавати свою любов, - Епіфаній зустрівся з сімями політвязнів у РФ 01

"Ми з вами зустрілися насамперед для того, щоб поспілкуватися, особливо з батьками, які зараз переживають нелегкий час. Цього дня ми згадуємо політв'язнів, які перебувають у полоні і потребують нашої підтримки. Ми можемо підтримати їх духовно. Адже вони відчувають нашу молитву, через яку ми виявляємо свою любов. Цей духовний зв'язок відбувається... Але крім того, щоб молитися, потрібно щось робити. Ми написали необхідні звернення від Всеукраїнської ради церков на адресу тих, у чиїх руках вирішення цієї проблеми. Ми розуміємо, наскільки важко вам. Але якщо ми спільно будемо підтримувати один одного і підтримувати свою любов, то ця ноша для вас стане легшою", - звернувся митрополит Епіфаній до родичів в'язнів Кремля.

На вечері також були присутні посли та представники посольств США, Литви, Латвії, Словаччини, Естонії, міністр із питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш і керівники українських громадських організацій.

Ми маємо підтримувати один одного і передавати свою любов, - Епіфаній зустрівся з сімями політвязнів у РФ 02

"Без тиску української та міжнародної спільноти буде важко чогось досягти. Литва завжди вас підтримуватиме. Ми дуже добре знаємо, що таке Радянська імперія, що таке Москва. Сьогодні (12 січня) той день, коли в 1991 році радянська армія атакувала телевізійну вежу Вільнюса. Ми все це добре пам'ятаємо", - сказав посол Литви Марюс Януконіс.

Родичі в'язнів Кремля не стримували емоцій і слів про необхідність моральної підтримки. Дочка затриманого в грудні кримськотатарського активіста, який має інвалідність 1-ї групи, Едема Бекірова Елеонора сказала: "Я тут не одна. Також тут дочки політв'язнів, яких рік тому затримали. Мені дуже приємно перебувати тут, познайомитися з іншими сім'ями, оскільки моя біда їм знайома. Я сподіваюся і вірю в те, що мій батько витримає і це випробування, і наші батьки сядуть за стіл в уже вільному Криму".

Ми маємо підтримувати один одного і передавати свою любов, - Епіфаній зустрівся з сімями політвязнів у РФ 03

Вертеп, який привезли з Африки в подарунок академії.

Під час спільної вечері хор студентів, магістрантів і докторантів академії колядував.

Ми маємо підтримувати один одного і передавати свою любов, - Епіфаній зустрівся з сімями політвязнів у РФ 04

Соліст гурту "Мандри" Сергій Фоменко заспівав патріотичні пісні, зокрема "Не спи, моя рідна земле". Співачка Анжеліка Рудницька запросила всіх разом заспівати "Многая літа".

Ми маємо підтримувати один одного і передавати свою любов, - Епіфаній зустрівся з сімями політвязнів у РФ 05

Український художник Андрій Єрмоленко спеціально до цього вечора створив листівку "Тримайтеся, браття". Кожен мав можливість підписати листівки. Пізніше їх передадуть незаконно утримуваним у РФ в'язням.

Ми маємо підтримувати один одного і передавати свою любов, - Епіфаній зустрівся з сімями політвязнів у РФ 06

Фото: прес-служба ПЦУ

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3106205
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору