EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  7011  0

 Вибух гранати в гуртожитку в Тернополі: в лікарні помер один із постраждалих - ветеран АТО Михайло Башаєв. ФОТО

У лікарні помер ветеран АТО Михайло Башаєв, який підірвався на гранаті в гуртожитку в Тернополі.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив Юра Сем, передає Цензор.НЕТ.

"Після нещасного випадку і п'яти діб боротьби за життя відійшов у вічність Башаєв Михайло Віталійович друг Шаміль ... спи, друже, спокійно ... земля тобі пухом ... Подяка лікарям, тернополянам і всім небайдужим людям, які долучилися до його порятунку", - написав він.

Нагадаємо, 2 січня в Тернополі в результаті вибуху гранати в гуртожитку одна людина загинула, двоє потрапили до лікарні. Одного з постраждалих - 42-річного Михайла Башаєва - після переведення на штучну вентиляцію легенів, прооперували. Він був у комі.

За даними видання "20 хвилин", сержант Башаєв Михайло Віталійович - командир відділення-командир машини 131-го окремого розвідувального батальйону. Демобілізувався в травні 2018 року. Воював на Сході України з 2014 року - всього 4 роки 9 місяців. Уродженець міста Зборов, проживав у Тернополі. Це вже друга війна ветерана: під час першої він був в корпусі Арго в Грузії, в складі підрозділу УНСО. Нагороджений: Хрест розвідника, за оборону Маріуполя, за зразкову службу, за звільнення Донбасу, орден Брат за Брата, за бойові дії УНСО 1 і 2 ступенів, має грамоти ГУР МОУ та начальника розвідки ОТУ Донецьк.

Вибух гранати в гуртожитку в Тернополі: в лікарні помер один із постраждалих - ветеран АТО Михайло Башаєв 01

Михайло Башаєв

Вибух гранати в гуртожитку в Тернополі: в лікарні помер один із постраждалих - ветеран АТО Михайло Башаєв 02
Вибух гранати в гуртожитку в Тернополі: в лікарні помер один із постраждалих - ветеран АТО Михайло Башаєв 03

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3105369
 
 
 
 
 
 вгору