EN|RU|UK
 Економіка, Фоторепортаж
  1024  3

 Податківці ліквідували на Житомирщині конвертцентр, вилучено 1,2 млн грн готівки. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Житомирській області ліквідували конвертаційний центр і вилучили в його організаторів велику суму готівки.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Податківці ліквідували на Житомирщині конвертцентр, вилучено 1,2 млн грн готівки 01

В рамках розслідування кримінального провадження у ч. 3 ст. 212 КК України була встановлена ​​група осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки послуги з мінімізації податкових зобов'язань та переведення безготівкових коштів у готівку.

Для прикриття злочинної діяльності фігурантів створили низку підконтрольних транзитно-конвертаційних компаній, на рахунки яких підприємства-вигодонабувачі перераховували кошти за нібито придбані товари або отримані послуги. Надалі ці кошти знімались готівкою та передавалися замовникам за вирахуванням 15%, які були винагородою згаданої групи осіб за надання незаконних послуг.

Податківці ліквідували на Житомирщині конвертцентр, вилучено 1,2 млн грн готівки 02

Таким чином упродовж 2017-2018 рр. було проконвертовано понад 120 млн грн.

На підставі постанов суду проведено обшуки в офісних приміщеннях "конверта", за місцем проживання фігурантів, в їхніх автомобілях і в приміщеннях, які ними використовувалися, а також в офісних, виробничих і складських приміщеннях "клієнтів". За результатами обшуків із незаконного обігу вилучено 1,2 млн грн готівкою, печатки підконтрольних підприємств, чеки для зняття готівки, картки зі зразками підписів, копії ідентифікаційних кодів і паспортних даних фізичних осіб, чорнові записи та комп'ютерну техніку.

Податківці ліквідували на Житомирщині конвертцентр, вилучено 1,2 млн грн готівки 05

Податківці ліквідували на Житомирщині конвертцентр, вилучено 1,2 млн грн готівки 06

Триває слідство.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3096131
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору