EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  1747  8

 Широкомасштабну схему ухилення від сплати податків забудовником, на якого працювали неоформлені робітники, ліквідовано в Сумській області. ФОТО

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури ліквідували широкомасштабну схему ухилення від сплати податків під час забудови котеджного містечка з використанням праці неоформлених найманих робітників.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДФС.

"У рамках проведення операції "Будівельник" і оперативного супроводження кримінального провадження за ч.3 ст. 212 КК України було встановлено одного з місцевих ФОП, який будував у регіоні котеджне містечко, наймаючи робітників без офіційного оформлення трудових відносин.

З метою ухилення від сплати податків фігурант використовував схему передачі належних йому земельних ділянок під забудову іншим громадянам за договором суперфіцієм, нібито під самостійне ними будівництво. Насправді ж громадяни купували в забудовника збудовані "під ключ" індивідуальні житлові будинки із земельною ділянкою, введені в експлуатацію, з усіма підключеними комунікаціями та всією необхідною документацією.

Для пошуку покупців широко використовувалася реклама на спеціально створеному сайті в мережі інтернет та в соціальних мережах.

Водночас жодних податків а ні з доходів від реалізації об’єктів будівництва, а ні з виплаченої заробітної плати підприємець не нараховував та не сплачував.

У такий спосіб фігурант ухилився від сплати податку на доходи фізичних осіб тільки з власних отриманих доходів на загальну суму 4,5 млн грн. Окрім того, встановлено особи понад 60 будівельників, які працювали на зловмисника без оформлення трудових відносин.

На підставі ухвал суду проведено 9 обшуків за місцями проживання фігурантів та в автотранспорті забудовника, в офісних приміщеннях, на будівельних об’єктах, у банківській установі, в державних реєстраційних та контролюючих органах.

За результатами проведених заходів вилучено бухгалтерські, дозвільні та реєстраційні документи, що підтверджують проведення забудови на всіх земельних ділянках котеджного містечка безпосередньо фігурантом, а не покупцями будинків; документи щодо закупівлі будівельних матеріалів, що використовувалися забудовником під час будівництва котеджного містечка, а також чорнові записи; печатки підконтрольних фігуранту суб’єктів господарювання, що використовувалися в протиправній схемі; комп’ютерну техніку, жорсткі диски та флеш носії інформації.

Триває слідство".

Широкомасштабну схему ухилення від сплати податків забудовником, на якого працювали неоформлені робітники, ліквідовано в Сумській області 01
Широкомасштабну схему ухилення від сплати податків забудовником, на якого працювали неоформлені робітники, ліквідовано в Сумській області 02
Широкомасштабну схему ухилення від сплати податків забудовником, на якого працювали неоформлені робітники, ліквідовано в Сумській області 03

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3095481
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору