EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  1592  19

 Суд вирішив залучити Секретаріат Кабміну як третю сторону у справі про протиправність призначення Труби директором ДБР. ФОТОрепортаж

Окружний адмінсуд переніс на 16 годину 15 листопада розгляд справи за позовом народного депутата Юрія Македона з приводу визнання протиправним рішення конкурсної комісії про призначення Романа Труби директором Державного бюро розслідування.

Як повідомляє Укрінформ, відповідне рішення суддя ухвалив для залучення Секретаріату Кабінету Міністрів як третьої сторони у цій справі, передає Цензор.НЕТ.

Адвокат Труби Василь Медвідь пояснив, що залучення Секретаріату КМУ необхідне, оскільки згідно з законом про ДБР, цей орган є організатором роботи конкурсної комісії з обрання керівництва цього відомства.

Під час засідання суду у середу мали відбутися дебати у цій справі, на які з'явилися позивач Юрій Македон і директор ДБР Роман Труба як третя особа.

У коментарі Укрінформу Македон зазначив, що вирішив оскаржити рішення конкурсної комісії про призначення Труби директором відомства, оскільки є чинним рішення цієї комісії від 13 листопада 2017 року, яким Трубі було відмовлено у прийнятті його заяви на участь у конкурсі на посаду директора.

"У нас є рішення комісії про відмову Роману Трубі в прийнятті заяви на посаду директора, оскільки він її пропустив. Це рішення є, воно не скасоване, але чомусь на наступний день його (Романа Трубу - ред.) розглядали як кандидата", - сказав він.

Македон додав, що у випадку задоволення судом його позову, він подасть наступний - стосовно скасування указу президента про призначення Романа Труби директором ДБР.

У свою чергу Труба у коментарі журналістам зазначив, що у випадку задоволення позову Македона не відбудеться його відсторонення від займаної посади.

"Я звертаю увагу, що у цьому позові мається намір визнати протиправними дії конкурсної комісії про допуск лише однієї особи – мене, до участі в конкурсі. Мова не йде про відсторонення директора ДБР від займаної посади. Такого виду заходу як відсторонення не існує в кодексі, тому я всіх хочу заспокоїти, що відсторонення не відбудеться", - резюмував він.

Суд вирішив залучити Секретаріат Кабміну як третю сторону у справі про протиправність призначення Труби директором ДБР 01
Суд вирішив залучити Секретаріат Кабміну як третю сторону у справі про протиправність призначення Труби директором ДБР 02
Суд вирішив залучити Секретаріат Кабміну як третю сторону у справі про протиправність призначення Труби директором ДБР 03
Суд вирішив залучити Секретаріат Кабміну як третю сторону у справі про протиправність призначення Труби директором ДБР 04
Суд вирішив залучити Секретаріат Кабміну як третю сторону у справі про протиправність призначення Труби директором ДБР 05
Фото: Павло Багмут

Нагадаємо, директор ДБР призначається на посаду президентом за поданням прем'єр-міністра відповідно до подання конкурсної комісії.

16 листопада 2017 року комісія вирішила, що внесе прем'єр-міністру подання про призначення Романа Труби на посаду директора ДБР. 22 листопада 2017 року президент Петро Порошенко призначив його на посаду.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3094478
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору