EN|RU|UK
 Суспільство
  2412  51
Матеріали за темою:

 Нам треба впроваджувати сучасні технології в правоохоронну систему, - Аваков на виставці технологій безпеки в Катарі. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Національної поліції Сергій Князєв здійснили візит на Міжнародну виставку технологій внутрішньої національної безпеки і поліцейського обладнання MILIPOL Qatar 2018

Про це Цензор.НЕТ повідомили в Департаменті комунікацій МВС.

"Наша правоохоронна система потребує впровадження новітніх технологій. Зараз ми масштабуємо програму "Безпечне місто" на територію всієї держави. Вона вже працює в Маріуполі, Києві та Дніпрі. Основа її діяльності - застосування сучасної інформаційно-комп'ютерної системи, яка дає можливість цілодобового моніторингу оперативної обстановки. Наші камери можуть тривалий час працювати без електрики, в нічний час і будь-які погодні умови", - сказав Арсен Аваков.

Голова Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що Україна - це держава, яка має досвід у військових конфліктах і ситуаціях із підвищеними ризиками.

"Нас не цікавить просто техніка, ми прагнемо впровадити новітні технології в правоохоронну систему нашої країни. А Катар є серед лідерів, що використовують роботів поліцейських, керовані дрони, які фіксують оперативну обстановку. До таких норм нам треба ще працювати", - зазначив він.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Нацполіції Сергій Князєв перебувають у Державі Катар з офіційним візитом.

Нам треба впроваджувати сучасні технології в правоохоронну систему, - Аваков на виставці технологій безпеки в Катарі 01
Нам треба впроваджувати сучасні технології в правоохоронну систему, - Аваков на виставці технологій безпеки в Катарі 02
Нам треба впроваджувати сучасні технології в правоохоронну систему, - Аваков на виставці технологій безпеки в Катарі 03
Нам треба впроваджувати сучасні технології в правоохоронну систему, - Аваков на виставці технологій безпеки в Катарі 04
Нам треба впроваджувати сучасні технології в правоохоронну систему, - Аваков на виставці технологій безпеки в Катарі 05

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3094465
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору