EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  1422  9

 Нову амбулаторію загальної практики відкрито в одному з найбільш густонаселених районів Кривого Рогу. ФОТОрепортаж

У Кривому Розі відкрилася нова амбулаторія №4 загальної практики - сімейної медицини. Вона обслуговуватиме 20 000 мешканців одного з найбільш густонаселених районів міста - Зарічного в Покровському районі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

У відомстві зазначили, що реконструкція амбулаторії була проведена в рамках спільного проекту Світового банку і МОЗ "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей" у Дніпропетровській області.

"Це вже друга амбулаторія у Кривому Розі, яка відкрилася в рамках реалізації спільного проекту Світового банку та МОЗ України. У серпні відкрила двері для пацієнтів нова амбулаторія у Військовому містечку, в якій обслуговується понад 8000 пацієнтів, з них - 1500 дітей", - розповідає заступник директора департаменту охорони здоров’я Дніпровської ОДА Олексій Григорук.

Нову амбулаторію загальної практики відкрито в одному з найбільш густонаселених районів Кривого Рогу 01

Амбулаторія №4 укомплектована штатом у складі 11 сімейних лікарів і 24 медсестер. Також медичний заклад отримав нове обладнання та всі необхідні медикаменти. Зокрема, за кошти проекту було проведено капітальний ремонт будівлі: обладнано світлі просторі кабінети, лабораторія, кабінет щеплень. Також тут працюватиме аптечний пункт, денний стаціонар, кабінет електрокардіографії та фізіотерапевтичний кабінет. Усі послуги в амбулаторії - безоплатні.

Нову амбулаторію загальної практики відкрито в одному з найбільш густонаселених районів Кривого Рогу 02

"Ми надаватимемо весь спектр послуг, передбачених первинною допомогою. Також з’явилася нова можливість - попередній запис до лікаря. Це допомагає уникнути черг. А згодом кожен пацієнт матиме електронну картку та доступ до неї. Тож у нас є все, включно із обладнанням, щоб надавати якісні медичні послуги", - говорить Світлана Квятковська, в.о. головного лікаря КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2", до складу якого входить нова амбулаторія №4 у Зарічному.

Нову амбулаторію загальної практики відкрито в одному з найбільш густонаселених районів Кривого Рогу 03

Зазначається також, що до 2020 року у Кривому розі планується відкрити ще 8 амбулаторій загальної практики - сімейної медицини в рамках спільного проекту Світового банку та МОЗ "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей".

Нову амбулаторію загальної практики відкрито в одному з найбільш густонаселених районів Кривого Рогу 04
Нову амбулаторію загальної практики відкрито в одному з найбільш густонаселених районів Кривого Рогу 05
Нову амбулаторію загальної практики відкрито в одному з найбільш густонаселених районів Кривого Рогу 06

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3094325
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору