EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  1015  18

 Аваков і міністр внутрішніх справ Сінгапуру домовилися про співпрацю підрозділів кіберполіції. ФОТО

Під час офіційної зустрічі сторони обговорили гібридні загрози і домовилися про співпрацю підрозділів кіберполіції.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації МВС України.

Аваков і міністр внутрішніх справ Сінгапуру домовилися про співпрацю підрозділів кіберполіції 01

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і міністр внутрішніх справ Сінгапуру К. Шанмугам під час офіційної зустрічі 29 жовтня в Сінгапурі обговорили гібридні загрози в сучасному світі і домовилися про співпрацю підрозділів кіберполіції.

Аваков і міністр внутрішніх справ Сінгапуру домовилися про співпрацю підрозділів кіберполіції 02

"Ми живемо в світі гібридних загроз. Тенденція щодо розвитку кіберзлочинів, кіберзагроз у нашій країні, також як і у вас, зростає. Ми різко підсилюємо компоненту з метою протидії цій категорії злочинів. І ми дуже зацікавлені в партнерстві в усіх його проявах", - сказав Арсен Аваков.

Арсен Аваков зауважив, що Україна і Сінгапур перебувають у схожих ситуаціях - мають великого сусіда із схожим культурним і мовним контекстом: "Але вас не атакують так, як Україну. На жаль, за 5 років ми отримали величезний досвід протидії кібератакам в тому числі. І це дуже правильно, що ви ретельно готуєтеся до можливих загроз, починаючи від фішингових атак і закінчуючи розповсюдженням фейк ньюз і втручанням в роботу держустанов".

Аваков і міністр внутрішніх справ Сінгапуру домовилися про співпрацю підрозділів кіберполіції 03

Зі свого боку голова Нацполіціі Сергій Князєв наголосив, що одним з головних елементів у протидії гібриднії війні виступає кіберполіція: "Цей порівняно нещодавно створений підрозділ показує відмінні результати роботи. У кіберполііціі працюють добре підготовлені люди, які володіють найсучаснішим інструментарієм і готові протистояти будь-якій хакерській атаці".

Аваков і міністр внутрішніх справ Сінгапуру домовилися про співпрацю підрозділів кіберполіції 04

Начальник Департаменту кіберполіції Національної поліції України Сергій Демедюк презентував роботу підрозділу.

За його словами, на сьогодні українська кіберполіція плідно співпрацює з багатьма міжнародними органами та організаціями як державного, так і приватного сектору. Завдяки роботі в режимі "реального часу" спеціалістам вдається вчасно реагувати на існуючі кіберзагрози.

"На сьогодні ми маємо ефективні інструменти взаємодії між підрозділами, які спеціалізуються на кібербезпеці. Завдяки такій співпраці нам уже вдалося провести понад сто міжнародних спецоперацій, за результатами яких було затримано понад 30 хакерів міжнародного рівня", - зазначив Сергій Демедюк.

Він також додав, що завдяки інформації, отриманій від австралійських колег, у липні 2018 року працівники кіберполіції затримали осіб, які створювали та розповсюджували у мережі фото та відео порнографічного змісту за участю дітей. Крім того, на цей час працівники української кіберполіції входять до міжнародної слідчої групи з розслідування кібератаки "NotPetya".

Аваков і міністр внутрішніх справ Сінгапуру домовилися про співпрацю підрозділів кіберполіції 05

Під час зустрічі сторони підписали спільну заяву про поглиблену співпрацю у сфері безпеки і домовилися вивчити можливості подальшого розвитку взаємодії, співпраці та обміну досвідом у сфері гарантування національної безпеки з метою боротьби з тероризмом, транснаціональною організованою злочинністю, кіберзлочинами, торгівлею людьми.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3093895
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору