EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  1740  3

 Центр мінімізації митних платежів, за сприяння якого компанії занизили вартість імпортованих товарів на суму понад 100 млн грн, ліквідовано на Миколаївщині. ФОТО

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області спільно з митниками та прикордонниками під процесуальним керівництвом обласної прокуратури припинили діяльність центру мінімізації митних платежів, за сприяння якого компанії реального сектору економіки в 2017-2018 рр. загалом занизили вартість імпортованих товарів на суму понад 100 млн грн.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

У рамках проведення операції "Рубіж-2018" і розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України було встановлено ​​групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з мінімізації та ухилення від сплати митних платежів під час імпорту товарів за заниженими цінами та подальшої легалізації цих товарів.

З метою заниження митної вартості імпортованих товарів і, відповідно, мінімізації митних платежів для своїх "клієнтів" фігуранти оформляли імпорт замовлених товарів із країн Європи та Китаю від імені підконтрольних компаній-нерезидентів на адресу підконтрольних компаній-імпортерів за документами, в які були внесені недостовірні відомості щодо вартості та класифікації товарів, що імпортуються.

У подальшому ці товари реалізовували за готівковий і безготівковий розрахунок. Документально їхню реалізацію відображали від імені підконтрольних транзитних компаній на адресу підприємств реального сектору економіки, формуючи останнім податковий кредит із ПДВ. При цьому здійснювалася зміна номенклатури товарів (інструменти, рибальські снасті, засоби для догляду за волоссям, засоби гігієни, меблі, спортивний інвентар, туалетна вода тощо).

Таким чином, за сприяння фігурантів компанії реального сектору економіки, які користувалися незаконними послугами, протягом 2017-2018 рр. загалом занизили вартість імпортованих товарів більш ніж на 100 млн грн.

На підставі постанов суду проведено обшуки в офісних приміщеннях, за місцем проживання фігурантів, а також у легкових транспортних засобах і вантажному автомобілях, які ними використовувалися. За їхніми результатами вилучено оригінали первинних бухгалтерських документів та документи щодо здійснення імпорту товарів протягом 2017-2018 років, 7 печаток підконтрольних компаній (у т.ч. нерезидентів), кліше, електронні носії, комп'ютерну техніку та ноутбуки, відбитки печаток підприємств-нерезидентів в електронному вигляді, імпортовані товари, що надійшли на адресу підконтрольної компанії, орієнтовною ринковою вартістю близько 3 млн грн.

Центр мінімізації митних платежів, за сприяння якого компанії занизили вартість імпортованих товарів на суму понад 100 млн грн, ліквідовано на Миколаївщині 01
Центр мінімізації митних платежів, за сприяння якого компанії занизили вартість імпортованих товарів на суму понад 100 млн грн, ліквідовано на Миколаївщині 02

Триває слідство.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3091432
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору