EN|RU|UK
 Технології
  28336  105
Матеріали за темою:

 "Укроборонпром" представив мобільний комплекс "Харза" для захисту стратегічних об'єктів. ФОТО

Держпідприємство "Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма "Прогрес", що входить до складу Державного концерну "Укроборонпром", на Міжнародній оборонній виставці "Зброя та безпека" представляє мобільний радіолокаційний комплекс охорони периметра "Харза".

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби "Укроборонпрому".

Зазначається, що цей комплекс призначений для забезпечення захисту стратегічних об’єктів (наприклад, штабів, вузлів зв’язку, складів та баз зберігання озброєння та військової техніки, електростанцій) від нападу диверсійних груп та безпілотників.

Комплекс здійснює охорону за допомогою радіолокаційного спостереження в будь-якому напрямку, обробляючи та записуючи інформацію в діапазонах видимого та інфрачервоного випромінювання. Це дозволяє забезпечити цілодобову охорону периметра, території та підступів до об’єктів за будь якої погоди та часу доби.

"Харза" може ефективно відстежувати потенційні загрози на відстані, яка дозволяє їх заздалегідь знищити або знешкодити. Зокрема, РЛС комплексу здатна "побачити" маленький безпілотник (з ЕПР 0,01 м2) на відстані 7 км, людину - за 18 км, а великі об’єкти, такі як автомобіль чи літак, - за 30 км. При цьому "Харза" здатна одночасно стежити в режимі онлайн за 200 цілями.

Також наголошується, що серед її переваг - компактність: комплекс розміщується на одновісному автомобільному причепі, що дозволяє оперативно та приховано переміщувати комплекс. Окрім того, система потребує мінімального часу для розгортання. Для приведення "Харзи" в активний стан необхідно лише 7 хвилин.

Укроборонпром представив мобільний комплекс Харза для захисту стратегічних обєктів 01
Укроборонпром представив мобільний комплекс Харза для захисту стратегічних обєктів 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3091020
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору