EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  8055  38
Матеріали за темою:

 Порошенко відвідав багатонаціональні навчання "Чисте небо-2018": "П'ять років тому наші літаки іржавіли на землі". ФОТОрепортаж

Під час робочої поїздки до Хмельницької області Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних сил України Петро Порошенко відвідав Об’єднаний операційний центр сил багатонаціональних навчань "Чисте небо-2018" (Clear Sky - 2018), в яких беруть участь українські військові та військові країн-членів НАТО.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Зазначається, що навчання покликані підвищити рівень сумісності Повітряних сил Збройних сил України з Повітряними силами Збройних сил США та НАТО, відпрацювати ефективне спільне управління операцій у повітрі, відпрацювати спільне використання спроможностей розвідки та спостереження, а також кібернетичного захисту, який сфокусований на потребах Повітряних сил.

Президент проінспектував хід проведення цих навчань та переглянув прольоти і демонстрацію бойових можливостей літаків, що беруть участь у навчаннях. Також Президент спостерігав за діями групи тактичних літаків у повітрі за допомогою засобів автоматичного відображення польотів.

Верховний Головнокомандувач ЗСУ зустрівся із заступником Командувача сил Кібернетичного командування Збройних сил США генерал-лейтенантом Вінсентом Стюартом, а також поспілкувався з командирами бригад та інших підрозділів Збройних сил України, Національної гвардії України, Держприкордонслужби.

"Це найбільші навчання за останні чотири роки. В них задіяні понад п’ятдесят літаків з восьми країн-членів НАТО і наші літаки - українських Повітряних сил. Мета навчань - нарощування рівня сумісності нашої бойової авіації з повітряними силами збройних сил США та інших держав - членів Альянсу", - наголосив Президент.

Глава держави зауважив: "П’ять років тому наші літаки іржавіли на землі, а військові льотчики забули, що таке небо. А от сьогодні кожен з вас мав можливість переконатися у професійній майстерності наших бойових пілотів - воїнів, які надскладні завдання виконують на рівних зі своїми іноземними колегами".

"Наші штурмовики, наші винищувачі, наші бомбардувальники перебувають у повній координації з центром управління, виконують бойові завдання разом з F-15, F-16 країн-членів НАТО і отримали найвищі оцінки з боку наших партнерів. Пишаємося українськими воїнами", - додав Порошенко.

Президент наголосив, що "агресор добре і цілеспрямовано підготувався до загарбницьких дій". "Свою армію агресор зміцнював, а нашу через агентуру в українській владі - руйнував. Тим не менш, у 2014 році, сконцентрувавши всі наявні ресурси, завдяки мужності воїнів і потужному волонтерському рухові, який у найважчі часи підставив плече, завдяки волі українського народу ми зупинили агресора. А надалі армія відновила боєздатність, набула бойового досвіду, наростила оперативні спроможності, покращила технічну оснащеність", - наголосив Порошенко.

Президент повідомив, що вже сформовано тридцять дев’ять бойових бригад та низку військових частин оперативного, тилового і технічного забезпечення, а на потенційно загрозливих напрямках створили угрупування сил, готових до відбиття агресії не лише зі сходу, а в тому числі й з кримського напрямку, з Придністров’я та півночі, було збільшено авіаційний парк та бойовий склад зенітних ракетних військ, що дозволило посилити протиповітряну оборону держави.

Порошенко відвідав багатонаціональні навчання Чисте небо-2018: Пять років тому наші літаки іржавіли на землі 01
Порошенко відвідав багатонаціональні навчання Чисте небо-2018: Пять років тому наші літаки іржавіли на землі 02
Порошенко відвідав багатонаціональні навчання Чисте небо-2018: Пять років тому наші літаки іржавіли на землі 03
Порошенко відвідав багатонаціональні навчання Чисте небо-2018: Пять років тому наші літаки іржавіли на землі 04
Порошенко відвідав багатонаціональні навчання Чисте небо-2018: Пять років тому наші літаки іржавіли на землі 05
Порошенко відвідав багатонаціональні навчання Чисте небо-2018: Пять років тому наші літаки іржавіли на землі 06
Порошенко відвідав багатонаціональні навчання Чисте небо-2018: Пять років тому наші літаки іржавіли на землі 07
Порошенко відвідав багатонаціональні навчання Чисте небо-2018: Пять років тому наші літаки іржавіли на землі 08
Порошенко відвідав багатонаціональні навчання Чисте небо-2018: Пять років тому наші літаки іржавіли на землі 09
Порошенко відвідав багатонаціональні навчання Чисте небо-2018: Пять років тому наші літаки іржавіли на землі 10
Порошенко відвідав багатонаціональні навчання Чисте небо-2018: Пять років тому наші літаки іржавіли на землі 11
Порошенко відвідав багатонаціональні навчання Чисте небо-2018: Пять років тому наші літаки іржавіли на землі 12
Порошенко відвідав багатонаціональні навчання Чисте небо-2018: Пять років тому наші літаки іржавіли на землі 13
Порошенко відвідав багатонаціональні навчання Чисте небо-2018: Пять років тому наші літаки іржавіли на землі 14
Порошенко відвідав багатонаціональні навчання Чисте небо-2018: Пять років тому наші літаки іржавіли на землі 15
Порошенко відвідав багатонаціональні навчання Чисте небо-2018: Пять років тому наші літаки іржавіли на землі 16

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3090896
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору