EN|RU|UK
 Події
  2029  0

 Центр мінімізації митних платежів з оборотом понад 70 млн грн ліквідовано в Дніпрі. ФОТО

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області припинили діяльність центру мінімізації митних платежів, через який упродовж 2015-2018 років було проведено зовнішньоекономічних операцій на суму понад 70 млн грн.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДФС.

В рамках розслідування кримінального провадження у ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, які, використовуючи підконтрольні транзитно-конвертаційні підприємства, в т.ч. компанії-нерезиденти, розробили і використовували для своїх клієнтів схему мінімізації сплати митних платежів та податків, штучного заниження митної вартості імпортованих товарів (труби безшовні круглого перетину зі сталі і полімери етилену в первинних формах) і їхньої подальшої легалізації.

Для митного оформлення металопродукції фігуранти створили низку підприємств-імпортерів, використовуючи реквізити яких, уклали зовнішньоекономічні контракти з підприємствами-нерезидентами, зареєстрованими в Китаї, РФ і Азербайджані, на поставку зазначених товарів. Надалі було організовано ввезення на митну територію України ТМЦ з підміною документів (імпортні контракти, інвойси, сертифікати якості та інші), в які вносили недостовірні відомості про вартість, вагу і хімічний склад продукції, що імпортується.

Надалі на власних та орендованих виробничих потужностях на труби наносили ізоляційне покриття і виконували інші технологічні процеси. Виготовлену таким чином продукцію легалізували, відвантажуючи від імені фіктивних СГД підприємствам газо- і нафтовидобувної промисловості.

При оформленні вантажів на експорт організатори ЦМТП використовували печатки підприємств-нерезидентів, зареєстрованих у країнах із пільговим оподаткуванням, занижуючи вартість продукції і залишаючи фактичні доходи на підконтрольних підприємствах-нерезидентах.

Загальний обсяг зовнішньоекономічних операцій підприємств зазначеної групи в 2015-2018 роках становив понад 70 млн грн.

За результатами обшуків, проведених в офісних, виробничих і складських приміщеннях, які використовувалися фігурантами, вилучено 8 печаток підконтрольних компаній (в т.ч. нерезидентів), 49,9 тис. грн готівкою, первинні фінансово-господарські документи, документи бухгалтерського, податкового обліку і документи зовнішньоекономічної діяльності, що підтверджують злочинну діяльність, а також документацію з відвантаження товарів, руху автотранспортних засобів, використання виробничих потужностей тощо.

Триває слідство".

Центр мінімізації митних платежів з оборотом понад 70 млн грн ліквідовано в Дніпрі 01
Центр мінімізації митних платежів з оборотом понад 70 млн грн ліквідовано в Дніпрі 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3090523
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору