EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  3836  0

 З українським воїном Сергієм Джевагою, загиблим у серпні 2014 року під Іловайськом, попрощалися в Прилуках. ФОТОрепортаж

Командир міномета 2-го батальйону спеціального призначення НГУ "Донбас" Сергій Джевага загинув 29 серпня 2014 року під час виходу так званим зеленим коридором з Іловайського котла. Його тіло змогли впізнати лише недавно за ДНК-експертизою.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Сьогодні, 4 жовтня, у місті Прилуки Чернігівської області відбулося прощання із Сергієм Олександровичем Джевагою (позивний Серж), 1971 року народження, солдатом резерву, командиром міномету 2-го батальйону спеціального призначення НГУ "Донбас", який загинув вранці 29.08.2014 року в районі селища Червоносільське Амвросіївського району Донецької області під час виходу так званим "Зеленим коридором" з Іловайського котла.

Сергій Олександрович їхав у ГАЗЕЛі у складі автоколони батальйону "Донбас" по дорозі з села Многопілля до села Червоносільське. Під час обстрілу колони з кулеметів дістав смертельне поранення. Помер на руках побратима. Тіло на той час не було знайдене, лише у вересні цього року його ідентифікували за експертизою ДНК.

Указом Президента України від 25 березня 2015 року № 176 "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

Сергій Джевага народився 28.09.1971 року у Прилуках. 1988 року із золотою медаллю закінчив школу №2. Мав надзвичайні математичні здібності. Навчався у Київському Державному університеті телекомунікацій. З 1991 року — електромеханік Прилуцького центру електрозв'язку.

Після початку бойових дій пішов добровольцем.

Поховали Сергія Джевагу на Алеї Героїв (цвинтар Горова Білещина) у Прилуках.

У нього залишилась дружина.

З українським воїном Сергієм Джевагою, загиблим у серпні 2014 року під Іловайськом, попрощалися в Прилуках 01

Український воїн Сергій Джевага


З українським воїном Сергієм Джевагою, загиблим у серпні 2014 року під Іловайськом, попрощалися в Прилуках 02
З українським воїном Сергієм Джевагою, загиблим у серпні 2014 року під Іловайськом, попрощалися в Прилуках 03
З українським воїном Сергієм Джевагою, загиблим у серпні 2014 року під Іловайськом, попрощалися в Прилуках 04

Фото: priluki.city

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3089594
 
 
 
 
 
 вгору