EN|RU|UK
 Політика України
  2382  22
Матеріали за темою:

 У штатному розкладі розвідпідрозділів ЗСУ відсутня посада сапера: лише за місяць через підрив на мінах взвод втратив командира та двох бійців, - військовослужбовець Гор

Командування сектору М (Маріуполь) ніяк не реагує на втрати серед військовослужбовців через міни. Саперів на цю ділянку фронту (сектор М (Маріуполь)) не надіслали, ніяких занять з особовим складом із саперної справи проведено не було.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав військовослужбовець Влад Гор, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Наприкінці березня 2016 року на військовому полігоні під м. Рівне, на зборах офіцерів військової розвідки, один із офіцерів запитав у начальника розвідки сухопутних військ полковника Шевченка, на основі чого був зроблений новий штатний розклад розвідувальних підрозділів ЗСУ. І в старому, і в новому розкладі була відсутня штатна посада сапер. Полковник Шевченко відповів так, пряма мова: - "На основании разговора с Димой". Діма це командир роти глибинної розвідки (РГР) 131 ОРБ. Але командир РГР у 2015 році, перебував на посаді командира відділення першого взводу РГР 131 ОРБ, прекрасно знав і доповідав, що 15.06.2015 року о 5.50, біля населених пунктів Октябрь (Верхньошироківське) і Заїченко на міні підірвався розвідник першого взводу роти глибинної розвідки 131 ОРБ. Розвідник втратив ногу. Відео евакуації розвідника показано на 27:51-27:57 хвилині, в документальному фільмі "Без права на славу" (із циклу "Я - війна"). Посилання на фільм. Також командир РГР знав і доповідав, що через два тижні, на цій же ділянці фронту на розтяжці підірвався командир першого взводу роти глибинної розвідки 131 ОРБ позивний Черепаха. Лейтенант зазнав осколкових поранень із трьома бійцями Правого сектору. Також командир РГР знав і доповідав, що ще через два тижні на цій же ділянці фронту в середині липня 2015 року на міні підірвався розвідник першого взводу роти глибинної розвідки 131 ОРБ Станіслав Рижов (позивний Японець). Розвідник загинув. Тобто за місяць взвод втратив командира та двох бійців, один з яких загинув, а інший залишився без ноги", - написав він.

"На цій ділянці фронту підірвались на мінах і загинули: 09.07.2015р. - Шилов Сергій (позивний Грін), командир роти 8 батальйону ДУК. До війни топ-менеджер великої компанії. 12.07.2015р. - Станіслав Рижов (позивний Японець), розвідник 131 ОРБ. До війни приватний підприємець. 04.10.2015р. - Заєць Михайло Михайлович (позивний Косой), розвідник батальйону "Донбас". До війни приватний підприємець. 04.10.2015р. - Карась Роман Валентинович (позивний Карась), розвідник 37 ОМПБ. До війни вчитель фізики. Після цього командування сектору М (Маріуполь) і особисто командувач сектору генерал Федоров І.В. взагалі ніяк не відреагували на це. Саперів на цю ділянку фронту не прислали, ніяких занять з особовим складом, із саперної справи, проведено не було", - наголосив Гор.

"Хоча в Хмельницькій області в місті Кам'янець-Подільський є Військо-інженерний інститут, який готує в достатній кількості саперів. А командування генерального штабу в 2016 році вводить новий штатний розклад для розвідувальних підрозділів, у якому відсутня штатна посада сапер.
У листопаді 2015 року розвідник першого взводу роти глибинної розвідки 131 ОРБ позивний Знахар (до війни електрик) самотужки за допомогою інтернет-ресурсу Google вивчив саперну справу. І цього ж місяця власноруч, з розвідниками 131 ОРБ, почав разміновувати цю ділянку фронту", - резюмував військовослужбовець.

У штатному розкладі розвідпідрозділів ЗСУ відсутня посада сапера: лише за місяць через підрив на мінах взвод втратив командира та двох бійців, - військовослужбовець Гор 01
У штатному розкладі розвідпідрозділів ЗСУ відсутня посада сапера: лише за місяць через підрив на мінах взвод втратив командира та двох бійців, - військовослужбовець Гор 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3089565
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору