EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  2168  13

 Наймасштабніший книжковий фестиваль України BookSpace відкрився в Дніпрі, - Голик. ФОТОрепортаж

У Дніпрі відкрився перший і наймасштабніший книжковий фестиваль України BookSpace.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Наймасштабніший книжковий фестиваль України BookSpace відкрився в Дніпрі, - Голик 01

"Ми довго дивилися на інші книжкові фестивалі у Львові і Києві, і не розуміли, чому такого немає в нашому місті. Тепер є", - розповів радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Юрій Голик.

Наймасштабніший книжковий фестиваль України BookSpace відкрився в Дніпрі, - Голик 02

Фестиваль відбувається на декількох майданчиках одночасно: біля Дніпропетровської ОДА, в самій будівлі держустанови і поруч - в Парку ракет і сквері Героїв. Вхід безкоштовний.

Наймасштабніший книжковий фестиваль України BookSpace відкрився в Дніпрі, - Голик 03

Серед учасників фестивалю Гарік Корогодський, Савік Шустер, письменниці Оксана Забужко та Ірена Карпа, поет-сатирик Андрій Орлуша. З США - історик, професор Гарвардського університету Сергій Плохій, з Франції - історик і письменник Андре Рош.

Наймасштабніший книжковий фестиваль України BookSpace відкрився в Дніпрі, - Голик 04

Наймасштабніший книжковий фестиваль України BookSpace відкрився в Дніпрі, - Голик 05

"Мене часто запрошують в різні міста, проте важко знайти час. У мене дуже напружений графік зараз. У Дніпро я прибув спеціально. Два дні провів у літаку, - зазначив журналіст, письменник Савік Шустер. - Це перший у Дніпрі такий форум, я не міг його обійти. Адже я сам автор книги. І Дніпро займає в ній особливе місце".

"У Дніпрі найбільш читаюча облдержадміністрація, міськрада. Крім того, вже десятки держбустанов регіону підтримали нашу "буккросінгову хвилю". Нарешті наша мрія про фестиваль здійснилася. На площі біля обладміністраціі зібрали понад 60 видавництв. Запрошуємо всіх охочих", - сказав Голик.

BookSpace зібрав 80 авторів із України, Франції, Польщі, Данії, США, Німеччини та інших країн. Свою книгу "Українська ніч: інтимна історія революції" представляє американська письменниця, професор Єльського університету Марсі Шор.

"Майдан вразив мене. Українці намагалися знайти відповіді не тільки на політичні, а й на екзистенційні питання. Що значить бути людиною, суб'єктом, а не предметом. Що означає взяти відповідальність за себе, за суспільство", - поділилася американська письменниця Марсі Шор.

Детальну програму фестивалю можна знайти тут. Захід триватиме до 30 вересня.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3088745
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору