EN|RU|UK
 Суспільство
  6837  58

 Командування 43-го мотопіхотного батальйону привчає воїнів служити і спілкуватися без матюків. ФОТО

Російські генерали вважають, що "матюк є основою управління боєм", і чимало наших вихованих у радянському культурному середовищі генералів і начальників теж вважають, що без матюків підлеглі завдання не засвоюють, повторюють приклад російських "колег".

Про це у своєму блозі написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Я сказав, бля ..., всі голосуємо за партію Єдина Росія, бля ..., голосуємо всі за нього, єдиного представника, нах .., з цієї партії бля ...! Буде не так - мені до пиз.. ., бл ..., буду стояти біля урни, буду дивитися, сука, на кожен бюлетень! Завдання поставлене президентом нах ..!" Ось проводиться "агітація" за Путіна і його партію в російській армії, ось як малюються результати на фейкових виборах у фейковій російській недодержаві. Але я про культуру, про нас. Російська армія побудована на матюках, і ось ця незаконна вимога голосувати, з якою командир бригади звернувся до своїх підлеглих - звичайний метод спілкування в армії РФ, де до підлеглих ставляться як до бидла, і матюк є демонстрацією впливу начальства і приниження нижчих за званням", - зазначив журналіст.

"Російський генерал Лебідь говорив, що "матюк є основою управління боєм", і чимало наших вихованих у радянському культурному середовищі генералів і начальників теж вважають, що без матюків підлеглі завдання не засвоюють, повторюють приклад російських "колег". А ось командування 43-го мотопіхотного батальйону привчає наших воїнів служити і спілкуватися без матюків - і навіть більше того, штрафує матюкальників. Ось таке оголошення розміщено в штабі. На фото, зробленому військовослужбовцем батальйону, помітно, що хтось там щось дуже емоційно доводив комбату - в банці 200 гривень лежить! Дуже гідна поведінка і дуже гідний приклад. Сучасний офіцер - це людина високої культури. Не варто брати приклади з путінських недоумків, в Україні є чимало офіцерів, які задають нові стандарти культурного ставлення та поваги в колективі", - підкреслив Бутусов.

Командування 43-го мотопіхотного батальйону привчає воїнів служити і спілкуватися без матюків 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3088584
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору