EN|RU|UK
 Події
  2873  1
Матеріали за темою:

 Делегація стратегічних радників відвідала район проведення Операції об'єднаних сил. ФОТО

Делегація стратегічних радників високого рівня відвідала район проведення операції Об'єднаних сил

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі ООС.

У повідомленні зазначається: "В районі проведення операції Об’єднаних сил з робочим візитом побувала делегація стратегічних радників високого рівня Комітету реформу Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

На Донбас наші військові партнери приїхали для ознайомлення із поточною безпековою ситуацією в районі проведення Операції об’єднаних сил, перспектив розвитку, а також ознайомлення із системою управління військами.

Під час візиту відбулась зустріч представників країн Європи та Північної Америки із Командувачем об’єднаних сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим.

Під час брифінгу Командувач об’єднаних сил розповів стратегічним радникам про поточну ситуацію в районі проведення операції, навів численні підтвердження збройної агресії Росії проти України, приклади порушень окупаційними військами Мінських домовленостей, факти застосування ними зброї проти мирного населення.

Окремо генерал-лейтенант Сергій Наєв зупинився на гуманітарній складовій в районі проведення операції, взаємодії з військово-цивільними адміністраціями, місцевими громадами, реалізації численних соціальних проектів, відновленні пошкодженої бойовими діями інфраструктури.

На завершення зустрічі сторони обговорили широке коло питань щодо можливого розвитку ситуації, покращення системи взаємодії та управління військами, можливих шляхів подальшої співпраці з країнами-партнерами.

Також Командувач об’єднаних сил подякував представникам делегації за допомогу, в тому числі й військову, від урядів їх країн".

Делегація стратегічних радників відвідала район проведення Операції обєднаних сил 01
Делегація стратегічних радників відвідала район проведення Операції обєднаних сил 02
Делегація стратегічних радників відвідала район проведення Операції обєднаних сил 03

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3088486
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору