EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  6802  60

 YouTube має намір заблокувати відеоролик "Цензор.НЕТ" на вимогу Роскомнагляду через згадування "Правого сектора". ДОКУМЕНТ

Сервіс YouTube має намір заблокувати відеоролик на каналі інтернет-видання Цензор.НЕТ після звернення в американську компанію від Федеральної служби з нагляду в сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнагляду).

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відповідний лист-попередження редакція отримала з поштової адреси YouTube legal@support.youtube.com.

У листі йдеться, що компанія YouTube отримала повідомлення від Роскомнагляду про те, що відеоролик Цензор.НЕТ порушує Федеральний закон РФ № 149-ФЗ "Про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації". Роскомнагляд додав таку URL адресу в "заборонений список матеріалів".

YouTube має намір заблокувати відеоролик Цензор.НЕТ на вимогу Роскомнагляду через згадування Правого сектора 01

"Якщо Ви не видалите контент, компанія Google може бути змушена заблокувати контент", - йдеться в листі від служби підтримки YouTube на адресу редакції.

Цікаво, що йдеться про відео "Акція під патрульною поліцією. Вимоги. Тарасенко, Правий сектор", яке було розміщено на сервісі ще в червні і ніяк не пов'язане з Російською Федерацією. Сюжет стосується протесту проти розгону поліцейськими акції націоналістів, які виступили проти проведення ЛГБТ-маршу 17 червня 2018 року. На відео представники "Правого сектора" висувають вимоги відправити у відставку главу патрульної поліції Києва Юрія Зозулю.

Водночас, у своєму листі служба підтримки YouTube також пересилає повідомлення Роскомнагляду "про обмеження доступу до інформаційного ресурсу в інформаційно-телекомунікаційних мережах, в тому числі мережі "інтернет", на підставі вимоги Генеральної прокуратури РФ від 12.03.2015 № 27-31- 2015 / Ід831-15, як таку, що містить заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності, участі в масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку".

YouTube має намір заблокувати відеоролик Цензор.НЕТ на вимогу Роскомнагляду через згадування Правого сектора 02

"Протягом доби з моменту отримання цього повідомлення провайдер хостингу або інша особа, що забезпечує розміщення в інформаційно-телекомунікаційній мережі, в тому числі в мережі "інтернет", зобов'язані проінформувати про це обслуговуваного ними власника інформаційного ресурсу і повідомити його про необхідність негайно видалити інформацію, що містить заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності, участі в масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку", - йдеться в повідомленні Роскомнагляду.

З пріклепленного до листа текстового файлу можна зробити висновок, що вимога заблокувати відео Цензор.НЕТ викликана згадуванням у ньому організації "Правий сектор". Відтак будь-яке відео, розміщене на YouTube зі згадкою "Правого сектора" може бути заблоковано. Не зрозуміло, чи буде відео на вимогу Роскомнагляду а заблоковано сервісом YouTube тільки на території РФ чи в усьому світі.

YouTube має намір заблокувати відеоролик Цензор.НЕТ на вимогу Роскомнагляду через згадування Правого сектора 03
YouTube має намір заблокувати відеоролик Цензор.НЕТ на вимогу Роскомнагляду через згадування Правого сектора 04

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3088173
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору