EN|RU|UK
 Київські новини
  3587  4

 Скандал із ділянками Романа Марченка: Відповіді щодо прибережних захисних смуг офіційно отримані на ім'я батька депутата Київради. ДОКУМЕНТ

Користувач Facebook Георгій Могильний спростував заяву депутата Київради Романа Марченка щодо власності на ділянку землі за адресою 4-й провулок Лермонтова, 34.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Георгій Могильний написав на своїй сторінці в Facebook, коментуючи заяву Марченка, який "розраховує на максимально швидкий розгляд всіх цих звинувачень в НАЗК і НАБУ".

"... чи не будете Ви такі люб'язні ... ще раз цю новину оновити, додавши скани документів? Хоча б ті два, що до посту прикріплені - це офіційно отримані на ім'я батька Романа Марченка відповіді якраз щодо прибережних захисних смуг. Взято їх із кадастрової справи племінниці Марченка Марії Макодзьоби, під забезпечення боргів якої за 2011 рік, компаніями, що не мають до сім'ї Марченка ну ніякого стосунку і створені в 2016 році, були віддані в іпотеку ділянки в цій самій захисній смузі", - пише Георгій.

"А тепер щодо перлів: 1. Марченко:"Олег Іванович, звичайно, ніколи не був і не є моїм "підручним", хоча б в силу свого більш зрілого віку". Дуже переконливо. Я так розумію, що пора розігнати всіх антикорупціонерів, які розповідають про схематоз, в якому виконавці старші за замовників? 2. Марченко: "до речі, ці ділянки, на відміну від того, про що некоректно заявляє Могильний, не є "прибережною зоною", тому що межують поки не з озером, а з кар'єром, який перебуває в активній промисловій розробці. Це підтверджено, серед іншого, постановою Вищого господарського суду України від 17 березня 2015 року у справі за позовом Прокуратури міста Києва до Київради й орендаря кар'єра "Гідромеханізація", яка є у відкритому доступі і з якою можна, за наявності бажання, ознайомитися. "Бажання ознайомитися є. Ось посилання: http://reyestr.court.gov.ua/Review/43181167 Ось тільки Марченко збрехав - немає там вказаної ним. Рішення стосується законності землевідведень 2006 року і договорів 2007 року, так що йдеться про статус територій саме станом на 2006-2007. А як свідчить ОФІЦІЙНА відповідь на ім'я батька Марченка, ПЗП були ОФІЦІЙНО встановлені Київрадою в 2010 році", - підкреслив Могильний.

"3. Про відсутність грошей за землю і компанію в е-декларації Марченка. Так я і не стверджував ніколи, що він гроші отримав і їх не задекларував - я стверджував, що він і його родина ніяких грошей за е-декларації не отримували, а земля і компанія були переписані бЕЗКОШТОВНО. А коли хтось безкоштовно переписує щось дуже дороге на людей, що "не мають до них ніякого стосунку", то є всі підстави заявляти про підставних нових власників і фіктивності угоди. 4. Марченко: "Після цього, звичайно, буду вимагати притягнення всіх розповсюджувачів неправдивої інформації до відповідальності за ст. 383 Кримінального кодексу України ("завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину")"

Знаєте, чим юрист відрізняється від рішали? Юрист би виклав документальні докази законності всіх своїх дій, а потім вже погрожував статтею 383 КК. А тупий рішала, на кшталт Марченка, відмовляється викласти будь-які документи, але погрожує притягти до відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення. Поясніть, хто-небудь, цьому телепню, що для того, щоб заява була свідомо неправдивою, заявник має бути достовірно ознайомлений з правдивою інформацією, а потім її навмисно спотворити", - резюмував Могильний, оприлюднивши відповідні документи.

Скандал із ділянками Романа Марченка: Відповіді щодо прибережних захисних смуг офіційно отримані на імя батька депутата Київради 01


Скандал із ділянками Романа Марченка: Відповіді щодо прибережних захисних смуг офіційно отримані на імя батька депутата Київради 02

Як відомо, фракція "Об'єднання "Самопоміч" у Київській міській раді прийняла рішення про припинення своєї діяльності і розпуск, про що заявив на прес-конференції глава фракції Сергій Гусовський.

Скандал із ділянками Романа Марченка: Відповіді щодо прибережних захисних смуг офіційно отримані на імя батька депутата Київради 03

Раніше стало відомо, що з "Самопомочі" виключено 4 депутатів Київради разом із головою фракції Гусовським. За даними "Самопомочі", депутати голосували за виділення землі родичам однопартійця. Матеріали передано в НАБУ. Сам Гусовський назвав таке рішення розправою з "неугодною київською командою". А виключений із партії депутат Київради Васильчук заявив: "Я зустрівся з диктатурою керівництва "Самопомочі".

Сам Марченко, за виділення землі родичам якого і проголосували депутати, заявив: Ділянка є в користуванні з 80-х років. Це лише привід для боротьби з Гусовським. Тим часом "Самопоміч" оприлюднила результати свого розслідування: 23-річна дочка депутата Марченка видала позик на $5 млн і отримала в іпотеку 35 гектарів землі.

Водночас Гусовський заявив: Мені мандат вручала не партія. Буду далі працювати як депутат.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3088013
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору