EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  14026  66

 Браконьєр у районі Коблевого виловив понад 4 тонни рапан на 1,6 млн грн. ФОТОрепортаж

У районі села Коблеве Березанського району Миколаївської області виявлено промислове судно, на якому рибалка видобув понад 4 тонни рапан.

Про інцидент, що стався 22 вересня, повідомляє Державне агенство рибного господарства, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Преступности.НЕТ.

Так, за допомогою забороненого знаряддя лову - однієї драги кустарного виробництва, порушнику вдалося виловити 42 тисячі 175 примірників рапан, вагою 4064,45 кілограма. Сума збитку, завданого рибному господарству України, становить близько 1,6 мільйона гривень.

Браконьєр у районі Коблевого виловив понад 4 тонни рапан на 1,6 млн грн 01

Браконьєр у районі Коблевого виловив понад 4 тонни рапан на 1,6 млн грн 02

За цим фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі в суд за місцем скоєння правопорушення. Заборонені знаряддя лову, човен та незаконно добуті водні біоресурси вилучено.

Браконьєр у районі Коблевого виловив понад 4 тонни рапан на 1,6 млн грн 03

Розрахунок за незаконний вилов біоресурсів здійснювався відповідно до "Методики розрахунків збитків, заподіяних рибному господарству внаслідок порушення правил рибальства та охорони водних живих ресурсів", затвердженої спільним наказом Міністерства аграрної політики України та Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 12.07.04 за № 248/273. згідно з Методикою розраховувалися прямі збитки, а також збитки від втрати потомства.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3087998
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору