EN|RU|UK
 Політика України
  2233  29

 Небайдужі громадяни зібрали 25,4 тис. грн на операцію 23-річному стрілку-зенітнику, - волонтер Танцюра. ФОТОрепортаж

Для проведення операції 23-річному військовослужбовцю Костянтину волонтер оплатив і передав у відділення травматології шпиталю стрижні для інтрамедулярного синтезу для ліктьової і променевої кістки на загальну суму 25 400 грн.

Про це пише на сторінці у Facebook волонтер Андрій Танцюра, інформує Цензор НЕТ.

"Костя, 23 роки, родом з Миколаєва Одеської області. Моя зустріч із бійцем, пацієнтом одеського військового госпіталю, відбулася після того, як я отримав прохання про допомогу, для проведення операції було потрібно закупити стрижні для блокуючого інтрамедулярного остеосинтезу. Високий, міцної статури, в очах Кості грали іскри молодої, веселої людини. З таким зустрінешся у звичайному житті і навряд чи зрозумієш, що він на війні від самого початку і що йому довелося пережити", - написав він.

Небайдужі громадяни зібрали 25,4 тис. грн на операцію 23-річному стрілку-зенітнику, - волонтер Танцюра 01

"- Костю, а як ти потрапив у Збройні сили України?

- Це був 2013 рік, з роботою в нашому місті, та й загалом по країні, була не найкраща ситуація, а в мене відмінна фізична підготовка, до того ж прийшла повістка і мене призвали на строкову службу до Внутрішніх військ, наша частина розташовувалася в м.Львові.

- Отже, початок війни ти застав будучи військовозобов'язаним?

- Так, нас одних із перших відправили на забезпечення безпеки Київського метро. Це був початок Майдану. Але пробули недовго, нас повернули в розташування частини, оскільки прийшла команда охороняти об'єкти вже в самому Львові.

А потім новий наказ, і нас відправили в Первомайськ, Дзержинськ, потім був Слов'янськ.

- Яка на той момент була ситуація із забезпеченням армії?

- Не було забезпечення, не було армії. Влітку ми самі споруджували укриття від дощу з чого доведеться, спали під відкритим небом, не було навіть наметів. Узимку, можеш собі уявити, як це, - без гарного обмундирування в мороз, дощ в окопі сидіти або в наряд іти. Про "броніки" і говорити не буду, старого зразка, на всіх не вистачало. Командири свої хлопцям віддавали. Захист на машини самі "варили", без нього екіпажам було не вижити...

- Якими силами вдавалося тримати оборону?

- У 2014-2015 роках армію підняли волонтери і цивільні відсотків на 80% самотужки. Якби люди не піднялися, ми б не вистояли. Привозили все - від продуктів до техніки. Пам'ятаю історію, як стоїмо на блокпості під Слов'янськом, а до нас жінка підходить і каже: "У мене синок, такий самий, як ви, в АТО із 2014 року, я вам поїсти принесла". А ти стоїш і думаєш: дуже потрібна допомога, наш сухпай огидний, але і небезпечно брати - були ситуації і з умисним отруєнням. Брали, було дуже важко. А був ще випадок, коли тільки увійшли в село, а нас дідусь зустрічає, каже: "Синки, там засідка...". Взагалі, ставлення місцевих різне. Я думаю, я сподіваюся, що коли-небудь вони зрозуміють свою помилку. Шкода людей, багато загинуло, одному Богу відомо скільки. Ось так і служив до травня 2015 року.

- Але ти ж повернулися в збройні сили, правда?

- (Посміхається) Звичайно, не буду ж я вдома сидіти, коли потрібно свою сім'ю і землю захищати! І 9-го червня 2016 року я підписую контракт, а трьома днями раніше зіграв весілля. Стрілець-зенітник зенітно-кулеметного відділення окремого радіолокаційного взводу... " - навів волонтер свій діалог із бійцем.

"Для проведення операції Костянтину оплатив і передав у відділення травматології шпиталю стрижні для інтрамедулярного синтезу для ліктьової та променевої кістки на загальну суму 25 400. 16 000 грн зібрали односельці Костянтина, 9 400 грн плюс комісія банку 254 грн - оплатив завдяки Вашій допомозі, мої Друзі! Операція тривала п'ять з половиною годин і минула успішно! Крім цього, оплатив і передав у відділення абдомінальної хірургії Одеського військового госпіталю пристрій для фіксації Ethicon Securestrap зі скобами вартістю 8 704,43 грн. У волонтерську госпіталю придбав засіб для миття посуду - 10 каністр на суму 924 грн. Наша Анка Павлівна (Anka Pavlovna) розподілить куди це добро далі піде. Дякую Вам усім велике за допомогу в лікуванні наших хлопців!!!" - резюмував Танцюра.

Якщо у Вас є бажання допомогти з придбанням ліків і передачі їх хлопцеві в госпіталь, пишіть мені в особисті повідомлення і я всіляко сприятиму Вам у Вашому бажанні!

Якщо є бажання допомогти грошима на придбання ліків, то можна надсилати на картку Приватбанку 5168 7551 1265 2942 Танцюра А.В.

Для перерахувань з-за кордону:
Tantsyura Andriy
Odessa, Ukraine
65000

Небайдужі громадяни зібрали 25,4 тис. грн на операцію 23-річному стрілку-зенітнику, - волонтер Танцюра 02
Небайдужі громадяни зібрали 25,4 тис. грн на операцію 23-річному стрілку-зенітнику, - волонтер Танцюра 03
Небайдужі громадяни зібрали 25,4 тис. грн на операцію 23-річному стрілку-зенітнику, - волонтер Танцюра 04
Небайдужі громадяни зібрали 25,4 тис. грн на операцію 23-річному стрілку-зенітнику, - волонтер Танцюра 05
Небайдужі громадяни зібрали 25,4 тис. грн на операцію 23-річному стрілку-зенітнику, - волонтер Танцюра 06

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3085561
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору