EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  4405  16
Матеріали за темою:

 Українські піхотинці успішно вибили "диверсантів" із засідки на навчаннях "Rapid Trident - 2018". ФОТОрепортаж

У рамках багатонаціонального навчання "RapidTrident — 2018" серед численних завдань, які виконували військові підрозділи держав-учасниць 8 вересня, наймасштабнішим заходом було відпрацювання завдання із висування механізованого підрозділу у визначений район.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, диверсійно-розвідувальна група умовного противника, роль якого виконував український підрозділ OPFOR, влаштувала засідку на шляху руху колони. Метою "диверсантів" було знищити або істотно затримати українських піхотинців.

Проте наші піхотинці розуміли важливість та небезпеку свого маневру. Тому здійснили низку протидиверсійних заходів. Місце засідки було вчасно викрито розвідниками батальйонно-тактичної групи, які надали командуванню інформацію щодо розташування та орієнтовних сил ворога.

Завдяки цьому командир українського підрозділу отримав час та можливість відпрацювати кілька варіантів розгрому ДРГ супротивника.

Обраний варіант, який передбачав спішування піхоти поза полем зору ворожих спостерігачів та глибокий обхідний маневр, виявився вдалим. Раптовою атакою з тилу ворожі диверсанти були вибиті з підготовлених ними оборонних рубежів і більша їхня частина наразилась на "кинджальну" гостинність імпровізованої контрзасідки піхотинців, які прицільним вогнем зі штатної автоматичної зброї знищили противника. Іншу частину умовних диверсантів, яка спробувала закріпитися у порожніх будівлях та покинутому бункері, довелося "зачищати" із застосуванням гранат та важкого піхотного озброєння.

Додамо, що обидві сторони умовного зіткнення використовували систему MILES (Multiple Integrated Laser Engagement System). Ця система передбачає наявність лазерних приймачів та передавачів на кожному бійці та кожній одиниці техніки, а її "лазерне" наведення синхронізовано з холостими пострілами. Це дає змогу максимально правдиво імітувати картину бою. Відповідно до точки прицілювання учасники гри зазнають поранень, які зчитуються спеціальним контрольним пристроєм. Це дозволяє зрозуміти похибки бійця під час маскування або пересування полем бою.

Важливо, що це обладнання встановлено не лише на піхотне озброєння, але на гармати та інше озброєння бойових машин.

Українські піхотинці успішно вибили диверсантів із засідки на навчаннях Rapid Trident - 2018 01
Українські піхотинці успішно вибили диверсантів із засідки на навчаннях Rapid Trident - 2018 02
Українські піхотинці успішно вибили диверсантів із засідки на навчаннях Rapid Trident - 2018 03
Українські піхотинці успішно вибили диверсантів із засідки на навчаннях Rapid Trident - 2018 04

Українські піхотинці успішно вибили диверсантів із засідки на навчаннях Rapid Trident - 2018 05
Українські піхотинці успішно вибили диверсантів із засідки на навчаннях Rapid Trident - 2018 06
Українські піхотинці успішно вибили диверсантів із засідки на навчаннях Rapid Trident - 2018 07

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3085226
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору