EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  22826  358
Матеріали за темою:

 Син Гриценка Гліб отримав стипендію на безкоштовне навчання в Токійському університеті на факультеті хімії. ФОТОрепортаж

Син Анатолія Гриценка Гліб (його вихованням Гриценко разом з дружиною Юлією Мостовою займаються після смерті батька Гліба Олександра Разумкова, на той момент Глібу був 1 рік) виграв стипендію на безкоштовне навчання на факультеті хімії в The University of Tokyo. Університет надав лише п'ять стипендій іноземним студентам з усього світу, Гліб зміг пройти жорсткий відбір.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав екс-міністр оборони, лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко, передає Цензор.НЕТ.

"У добру путь, Синку! Вчора наш молодший син Гліб вилетів до Японії. Вчитиметься на 3-4 курсах в The University of Tokyo. Отримав там стипендію на безоплатне навчання на факультеті хімії. В галузі хімії цей університет зараз на восьмому місці в топ-рейтингу серед усіх університетів світу. Конкурс з відбору був дуже жорстким. Японці надали стипендії лише 5 (п’яти) іноземним студентам з усього світу - і представник України тепер серед них, уперше", - розповів Гриценко.

"Два роки тому Гліб закінчив школу із золотою медаллю і з першим рейтингом по школі. Взяв участь у Всесвітній олімпіаді з хімії і виборов там медаль для України. Опанував англійську мову. Здав предметні тести (SAT) з хімії і математики, набравши максимальний бал 800 із 800 можливих в обох. Два роки вивчає хімію в КНУ імені Тараса Шевченка, в Інституті високих технологій, паралельно вчився у канадському The University of Toronto", - додав він.

"Гліб марить хімією, молекулами і сполуками, не лише вивчає цей складний предмет, але й уже бере участь у наукових дослідженнях. Минулого літа, замість канікул, два місяці працював в одній із провідних лабораторій (професора Накамури) у Токійському університеті. Тоді на міжнародному конкурсі Гліб виборов стипендію на проведення досліджень: синтезував хімічні сполуки, що дозволяють збільшити вилучення енергії із сонячних батарей - це перспектива для усієї планети, для нас (газо-залежних) так насамперед. Цього літа Гліб також замість канікул працював у лабораторії, три місяці, так само на міжнародному конкурсі виборов стипендію на проведення досліджень у Канаді: розробляв методи проникнення/доставки лікувальних сполук безпосередньо до живої клітини. Успіх цих досліджень дасть змогу на ранніх стадіях виявляти й лікувати тяжкі хвороби, такі як рак, приміром, які косять мільйони людей, які в 40-річному віці забрали життя Глібового батька, Олександра Васильовича Разумкова, коли Глібові був лише один рік. З того часу Гліб мій син, ми з дружиною його виховуємо і ми ним пишаємося!", - зазначив Гриценко.

"Сам колись науковець, можу лише позаздрити Глібові по-білому: щоб студентом-пацаном отримати можливість працювати поряд з провідними науковцями/професорами, на таких надсучасних установках, на рівні нанотехнологій, проводити досліди на клітинному рівні (коли в клініці у вену голкою ще не завжди попадають), про таке свого часу я навіть мріяти не міг. Навчання, наука, навчання, наука; Гліб заскочив додому 2 вересня, ми родиною привітали його з 20-річчям, а вже за три дні провели в Борисполі на Японію. Таке зараз швидке життя. Не можу не згадати київську вчительку Світлану Вест, яка прищепила Глібові любов до хімії - щира Вам наша подяка і шана, Світлано Олександрівно, яскравій людині і Вчителю світового рівня! А в тебе, Синку, в чужій країні непростий і напружений шлях попереду, але я впевнений, ти впораєшся гідно. У японців є чому повчитися, і не лише хімії. Ця країна неодноразово і піднімалася, і падала, щоб знову піднятися, кожного разу на вищий рівень. Інша культура, інша цивілізація, але ти там не загубишся і не розчинишся, ми з мамою доклали зусиль, щоб у тебе були твердий стрижень і правильні життєві цінності. А поки ти опановуєш навчання і науку, ми зробимо все від нас залежне, щоб ти і такі як ти - повернулися додому і могли реалізувати свій потенціал на користь нашої рідної країни. Твої знання і вміння будуть вкрай потрібні в Україні, для здобуття енергетичної незалежності, для зміцнення здоров’я і збереження життя наших людей, насамперд хлопців, які зараз на фронті, та їхніх родин! Тож у добру путь, Синку!", - резюмував Гриценко.

Син Гриценка Гліб отримав стипендію на безкоштовне навчання в Токійському університеті на факультеті хімії 01
Син Гриценка Гліб отримав стипендію на безкоштовне навчання в Токійському університеті на факультеті хімії 02
Син Гриценка Гліб отримав стипендію на безкоштовне навчання в Токійському університеті на факультеті хімії 03
Син Гриценка Гліб отримав стипендію на безкоштовне навчання в Токійському університеті на факультеті хімії 04
Син Гриценка Гліб отримав стипендію на безкоштовне навчання в Токійському університеті на факультеті хімії 05
Син Гриценка Гліб отримав стипендію на безкоштовне навчання в Токійському університеті на факультеті хімії 06
Син Гриценка Гліб отримав стипендію на безкоштовне навчання в Токійському університеті на факультеті хімії 07

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3085042
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору