EN|RU|UK
 Політика України
  4754  41

 Влада Києва відмовляється включити сина загиблого Героя України Сергія Цимбала в програму "Турбота. Назустріч киянам"

Вдова Героя України Сергія Цимбала просить київську владу включити її сина, 7-річного Олександра, в міську цільову програму "Турбота. Назустріч киянам". Однак, київська влада відмовляється це робити, прикриваючись нібито відсутністю реєстрації сім'ї в Києві на момент загибелі Сергія Цимбала.

Про це стало відомо Цензор.НЕТ, в розпорядженні редакції є лист від вдови, Лілії Цимбал, адресований голові Києва Віталію Кличку.

Лілія Цимбал, мати-одиначка, яка виховує 7-річного сина Олександра, звернулася до Управління соціального захисту Шевченківського району Києва, Департамент соціальної політики міста Київ, Шевченківську районну в м.Києві державної адміністрації, Київської міської державної адміністрації із заявою про включення сина Героя України в міську цільову програму "Турбота. Назустріч киянам".

Влада Києва відмовляється включити сина загиблого Героя України Сергія Цимбала в програму Турбота. Назустріч киянам 01

Однак, київські чиновники виявилися байдужими до її прохання. Не заглиблюючись у суть наданих документальних матеріалів, вони обмежилися формальними відписками з посиланням на факт відсутності реєстрації в м.Києві на момент загибелі Сергія Цимбала.

Влада Києва відмовляється включити сина загиблого Героя України Сергія Цимбала в програму Турбота. Назустріч киянам 02

Вдова героя України зазначила, що має право отримати допомогу в рамках цієї програми, тому що їхня сім'я проживала в Києві, чоловік працював у прокуратурі, Лілія в банку. Про це є документальні підтвердження проживання (копія трудової книжки Лілії Цимбал з офіційного місця роботи, довідка з перинатального центру Києва, акт 3-х сусідів з підписами про підтвердження проживання в м.Києві, довідка ЖЕКу про факт проживання в м.Києві). Після загибелі Сергія Цимбала (07.10.2014 р.), починаючи з листопада 2014 року і по сьогодні Лілія із сином Олександром зареєстровані в м.Києві та проживають у квартирі, наданій Генеральною прокуратурою України.

Влада Києва відмовляється включити сина загиблого Героя України Сергія Цимбала в програму Турбота. Назустріч киянам 03

"Ми повноцінні жителі м.Києва!" - підкреслила в листі Лілія Цимбал.

Сергій Цимбал народився в селищі Ставище Київської області. Закінчив Ірпінську податкову і Харківську юридичну академії. Працював слідчим у прокуратурі Луганської області протягом року. Пізніше працював в Дніпровській екологічній прокуратурі в Черкасах. Звільнився звідти під час Революції Гідності, коли силовиків почали використовувати проти майданівців. З початком російської агресії проти України Сергій пішов добровольцем захищати рідну землю.

Влада Києва відмовляється включити сина загиблого Героя України Сергія Цимбала в програму Турбота. Назустріч киянам 04

У зону АТО під Дебальцевим Донецької області Сергій прибув 24 серпня, в День Незалежності. Був добровольцем 25-го батальйону територіальної оборони "Київська Русь". 7 жовтня він разом з трьома бійцями пішов у розвідку і потрапив у засідку. Цимбал закрив собою товаришів, рятуючи їх ціною свого життя.

1 грудня 2015 року Президент України присвоїв звання Героя України (посмертно) Сергію Цимбалу, який загинув, захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України. Глава держави вручив орден "Зірка Героя" дружині загиблого Лілії та його маленькому синові Олександру.

Влада Києва відмовляється включити сина загиблого Героя України Сергія Цимбала в програму Турбота. Назустріч киянам 05
Влада Києва відмовляється включити сина загиблого Героя України Сергія Цимбала в програму Турбота. Назустріч киянам 06

Міською цільовою програмою "Турбота. Назустріч киянам" передбачена одноразова адресна матеріальна допомога малозабезпеченим киянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, одноразова адресна матеріальна допомога до свят, допомогу учасникам АТО і їхнім сім'ям. Також, виділені кошти на забезпечення інвалідів засобами особистої гігієни, протезами, технічними засобами реабілітації, на забезпечення оздоровлення ветеранів війни та праці, інвалідів I і II груп, дітей війни та громадян Києва, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3084831
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору