EN|RU|UK
 Суспільство
  7013  55

 "Це держава достойна, за неї треба воювати", - поляк Орест отримав українське громадянство та підписав контракт із ЗСУ. ФОТО

Уродженець Польщі Орест приїхав в Україну, коли йому було 18 років. Незабаром почалася війна з Росією, і хлопець захотів піти на фронт.

Про це йдеться в статті "Новинарні", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Якщо ми не зупинимо ворога тут, він піде до Харкова, потім до Києва, Житомира, Львова. Ніхто цього не хоче, тому потрібно бути тут. І ми свою землю не віддамо, хоч як би росіяни цього хотіли. Ніхто звідси не піде", - каже Орест, мати якого родом із України.

За його словами, українці мають дух і стрижень.

"Я дивуюся їхньому стрижню. Наприклад, мої побратими. Як би не було, як би не стріляли, вони з цього тільки сміються і не залишають позиції", - ділиться він.

Орест вже вивчив українську, але іноді використовує рідну мову: кричить із позицій у бік ворога кілька рядків із польського гімну, іноді польською говорить щось по рації. Його смішить, що ворог може подумати, ніби за Україну і справді воює "легіон НАТО".

Хлопець радий, що пішов воювати і що знайшов тут справжніх друзів, із якими вже захищав Щастя та Красногорівку.

"Я в них упевнений, що все буде добре, що вони прикриють спину, ніколи не зрадять, і що ми й надалі будемо спілкуватися", - говорить Орест.

Він ні хвилини не шкодував про своє рішення переїхати в Україну і піти воювати за неї. Утративши польське громадянство, навіть не дізнавався, чи зможе набути його знову.

"Я люблю Україну і житиму тут", - посміхається Орест.

Це держава достойна, за неї треба воювати, - поляк Орест отримав українське громадянство та підписав контракт із ЗСУ 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3083252
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору