EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  1773  1

 Центр мінімізації митних платежів, який здійснив імпортних операцій на 150 млн грн, ліквідовано в Одесі. ФОТО

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Одеській області припинили діяльність центру мінімізації митних платежів, через який протягом 2018 року було імпортовано товарів на 150 млн грн.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

У рамках проведення операції "Рубіж-2018" і розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України була встановлена ​​група осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки щодо неправомірного заниження митної вартості імпортованих товарів і, як наслідок, - заниження митних платежів.

Для реалізації злочинної діяльності фігуранти створили низку підконтрольних компаній-нерезидентів і, використовуючи їхні печатки, імпортували в Україну з Китаю та країн Європи різні товари (полімери етилену, побутову техніку, будівельні матеріали).

З метою мінімізації митних платежів фігуранти використовували підроблені документи, а заниження митної вартості імпортованих ТМЦ здійснювали шляхом заміни коду УКТЗЕД та відображення недостовірних відомостей стосовно ваги та кількості товарів.

Імпортований таким чином товар у подальшому реалізовували за готівку без відображення в податковій та бухгалтерській звітності, а документально товар відписували підконтрольним транзитним компаніям для незаконного формування податкового кредиту.

Обсяг імпортних операцій, проведених через підприємства, які входили до ЦММП, протягом 2018 року становить майже 150 млн грн.

На підставі ухвал суду проведено обшуки в офісних, виробничих та складських приміщеннях підконтрольних компаній і компаній - замовників незаконних послуг. За результатами обшуків вилучено печатки підконтрольних нерезидентів та резидентів, оригінали бухгалтерських документів, товарно-транспортних накладних, чорнові записи, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, партію поліетиленових пакетів на загальну суму близько 2,3 млн грн тощо.

Центр мінімізації митних платежів, який здійснив імпортних операцій на 150 млн грн, ліквідовано в Одесі 01

Вилучене майно передано на відповідальне зберігання. Зараз вирішується питання про накладення арешту на зазначені ТМЦ.

Триває слідство.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3083183
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору