EN|RU|UK
 Здоров'я
  7020  15

 Укласти декларацію з лікарем можна в 85 приватних клініках, - МОЗ. КАРТА

Договори з Нацслужбою здоров'я (НСЗУ) підписали 85 приватних клінік і лікарів-ФОП. У цих медичних установах кожен може підписати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом і педіатром і отримувати повний пакет первинної медичної допомоги безкоштовно.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міністерства охорони здоров'я, 15 серпня завершилася "друга хвиля" підписання договорів з Нацслужбою здоров'я. До 12 приватних установ, які в липні почали надавати послуги первинної медичної допомоги за тарифами НСЗУ, приєдналися ще 73.

"Приватні медичні заклади надають той самий перелік послуг за ідентичними тарифами, що і комунальні медичні заклади первинної медичної допомоги. Незалежно від форми власності установи працюють за однаковими тарифами і вимогами до ліцензій, фахівців, оснащення і стандартів надання сервісу і послуг. Пацієнти, які підписали декларації з лікарями приватних закладів, отримуватимуть повний перелік послуг первинної медичної допомоги безкоштовно, адже за них заплатить Національна служба здоров'я. Приватні заклади отримують оплату за послуги від НСЗУ тільки за пацієнтів, які підписали декларації з лікарями цих установ", - наголошується в повідомленні.

Укласти декларацію з лікарем можна в 85 приватних клініках, - МОЗ 01

Загалом вже є 623 медичні установи різних форм власності, де послуги надають сімейні лікарі, терапевти і педіатри, що працюють із Нацслужбою здоров'я України.

Нагадаємо, в Україні відбувається реформа охорони здоров'я, згідно з якою громадяни підписують декларації з лікарями першої ланки - педіатрами та фахівцями сімейної медицини, після чого бюджетне фінансування розподіляється по медичних установах відповідно до кількості підписаних декларацій. Участь у програмі "Гроші йдуть за пацієнтом" можуть взяти медичні установи будь-якої форми власності, які підписали договір із Національною службою здоров'я.

Станом на 29 липня близько 14 млн українців вибрали лікаря первинної ланки в ході загальнонаціональної кампанії "Лікар для кожної сім'ї".

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3082513
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору