EN|RU|UK
 Суспільство, Спорт, Фоторепортаж
  4783  17

 Чемпіонат України з вертолітного спорту виграла команда із Запоріжжя. ФОТОрепортаж

На аеродромі запорізького льотного центру за звання чемпіонів України змагалися вісім екіпажів із Запоріжжя, Харкова, Вінниці та Білорусі. Кращими стали запорізькі пілоти.

Як йдеться в матеріалі Андрія Вавілова для Громадського радіо, 19 серпня у Запоріжжі завершився чемпіонат України з вертолітного спорту, інформує Цензор.НЕТ.

Два дні на аеродромі Запорізького центру льотної підготовки імені Покришкіна за звання кращих змагалися вісім екіпажів із Запоріжжя, Харкова, Вінниці, Мінська і Вітебська (Білорусь).

Пілоти модернізованих вертольотів Мі-2 перевіряли свої вміння в трьох спортивних дисциплінах: "Політ на точність", "Розвезення вантажів", "Слалом".

"Оператору екіпажу дають відро, прив'язане на канаті. Після підйому вертольота він має опустити відро в бочку і набрати води. Після цього мусить пронести його через шість воріт, розставлених на полі, розвернутися, знову пролетіти цю дистанцію і поставити відро точно на вказане місце на столі, - розповідає про вправу "Слалом" головний суддя змагань, майстер спорту міжнародного класу Олександр Скринніков, - Розлилася вода, відро зачепилося за землю або штангу воріт - є багато факторів, які впливають на перемогу. Це дуже складно. Командиру екіпажу і оператору потрібна велика злітаність. Тут важливий їхній досвід, а головне - взаємодія і взаєморозуміння".

"Чемпіонат проводять для вдосконалення навичок екіпажу. Всі ці вправи є прикладними. Наприклад, у роботі пілота під час виконання пошуково-рятувальних робіт звичайним є зависання над водною поверхнею, лісом або горами, - каже учасник запорізького екіпажу, майстер спорту, багаторазовий учасник чемпіонату з вертолітного спорту Микола Дерегус, - необхідну майстерність пілоти розвивають тут, на землі, за допомогою таких спортивних тренувань".

За результатами змагань перше місце виборов запорізький екіпаж у складі Миколи Дерегуса й Олександра Довженка (888,9 бала). Друге місце - білоруси Володимир Бугаєв та Андрій Роганов (850,5 бала). Третє місце - Владислав Мусієнко та Владислав Ставісюк (854,6 бала). У командному заліку перше місце посіла команда "Мотор-1" (М. Дерегус, О. Довженко/Л.Приходько, А.Міндарєв). Друге місце - екіпажі з Білорусі (В.Бугаєв, А. Роганов/В.Грищенко, В.Манько). Третє місце - "Мотор-2" (В.Мусієнко, В.Ставісюк/О.Барановський, А. Бабінська).

Чемпіонат України з вертолітного спорту виграла команда із Запоріжжя 01
Чемпіонат України з вертолітного спорту виграла команда із Запоріжжя 02
Чемпіонат України з вертолітного спорту виграла команда із Запоріжжя 03
Чемпіонат України з вертолітного спорту виграла команда із Запоріжжя 04

Чемпіонат України з вертолітного спорту виграла команда із Запоріжжя 05
Чемпіонат України з вертолітного спорту виграла команда із Запоріжжя 06
Чемпіонат України з вертолітного спорту виграла команда із Запоріжжя 07
Чемпіонат України з вертолітного спорту виграла команда із Запоріжжя 08
Чемпіонат України з вертолітного спорту виграла команда із Запоріжжя 09

Чемпіонат України з вертолітного спорту виграла команда із Запоріжжя 10
Чемпіонат України з вертолітного спорту виграла команда із Запоріжжя 11
Чемпіонат України з вертолітного спорту виграла команда із Запоріжжя 12
Чемпіонат України з вертолітного спорту виграла команда із Запоріжжя 13

Фото: Андрій Вавілов

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3081996
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору