EN|RU|UK
 Економіка, Фоторепортаж
  1567  5

 Податкова міліція вилучила з незаконного обігу на Київщині велику партію неякісного пального. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників податків ДФС вилучили з незаконного обігу велику партію неякісного пального.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Податкова міліція вилучила з незаконного обігу на Київщині велику партію неякісного пального 01

У рамках проведення операцій "Акциз-2018", "Рубіж-2018" і розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204, ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено нафтогазову компанію, посадові особи якої, зловживаючи службовим становищем, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей в офіційні документи (податкову звітність, митні декларації, ТТН, сертифікати відповідності та паспорта якості) обманювали кінцевих споживачів. Вони видавали їм недоброякісну продукцію (ПММ) за якісну, ухилялися від сплати податків в особливо великих розмірах (мінімізуючи прибуток) і здійснювали легалізацію коштів, отриманих злочинним шляхом (за рахунок шахрайських дій).

Податкова міліція вилучила з незаконного обігу на Київщині велику партію неякісного пального 02

Фігуранти закуповували в Білорусії пальне класу Євро 3 і 4, вартість якого значно нижча пального класу Євро 5. Надалі підприємство укладало договори відповідального зберігання із підконтрольною нафтобазою, на якій шляхом змішування різних видів пального отримували пальне середньої якості з пакетом документів класу Євро 5.

Податкова міліція вилучила з незаконного обігу на Київщині велику партію неякісного пального 03

Зазначене пальне реалізовували через підконтрольні суб'єкти господарювання, через яких також проводили переведення в готівку коштів за рахунок безтоварних операцій з реальним пакетом документів на пальне.

Реалізація пального, зокрема за готівкові кошти, відбувалася на території однієї з нафтобаз Київської області і через низку підконтрольних АЗС.

Податкова міліція вилучила з незаконного обігу на Київщині велику партію неякісного пального 04
Податкова міліція вилучила з незаконного обігу на Київщині велику партію неякісного пального 05

За результатами 7 обшуків, проведених на підставі постанов суду, з незаконного обігу вилучено і передано на відповідальне зберігання 37,9 т паливно-мастильних матеріалів (23,2 т дизельного палива, 7,1 т природного газу, 4,6 т бензину марки "А-92 ", 2,9 т бензину марки "А-95 ") загальною орієнтовною вартістю майже 1 млн грн., а також фінансово-господарські документи і блокноти з чорновими записами.

Зараз відібрані зразки пального з метою подальшого призначення експертизи на предмет відповідності вимогам ДЕСТ України. Триває слідство.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3080839
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору