EN|RU|UK
 Суспільство
  6492  35
Матеріали за темою:

 Комбати-десантники вдосконалювали знання і навички на зборах у Житомирській області. ФОТОрепортаж

На Житомирщині завершилися збори з командирами батальйонів (дивізіонів) і головними начальниками військових частин десантно-штурмової військ ЗС України.

Протягом трьох днів на Житомирщині під безпосереднім керівництвом командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Михайла Забродського відбувалися збори з командирами батальйонів (дивізіонів), їх заступниками, а також головними старшинами військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, пише Цензор.НЕТ із посиланням сайт Міноборони.

У польових умовах офіцерам були продемонстровані дії підрозділів під час висадки з вертольотів Мі-8  за допомогою штурмового та спеціального обладнання, відпрацювання збору особового складу після висадки, порядок виконання подальшого завдання, дії на різній місцевості тощо. При цьому увага зверталася на взаємодію командирів десантно-штурмових загонів з командирами екіпажів, авіанавідниками тощо.

Військовослужбовці удосконалювали свої теоретичні знання та практичні навички.

Під час заняття на одному із військових летовищ учасників збору було ознайомлено із призначенням та типовим обладнанням базового військового аеродрому, його інфраструктурою тощо. Також розглядались питання підготовки техніки та вантажів до десантування, їхнього перевезення, призначення та склад десантного обладнання військово-транспортного літака Іл-76МД.

На одному із об’єктів десантникам представили перспективні зразки гірокоптерів (автожирів) Сапфір-2 та Сапфір-3. Окрім тактико-технічних характеристик були доведені їхні можливі варіанти застосування під час  виконання завдань за призначенням.

Також учасники зборів ознайомилися з призначенням, обладнанням та порядком подолання штурмової вогневої полоси, з організацією занять за системою "КРОСФІТ", тактичної медицини тощо.

"Ви, як командири підрозділів такого рівня, повинні постійно навчатися та удосконалювати свої знання, підвищувати фаховий рівень, коли є така можливість. Адже під час бойових дій такі уроки коштуватимуть досить дорого", — зазначив генерал-лейтенант Михайло Забродський, підбиваючи підсумки зборів.

Комбати-десантники вдосконалювали знання і навички на зборах у Житомирській області 01
Комбати-десантники вдосконалювали знання і навички на зборах у Житомирській області 02
Комбати-десантники вдосконалювали знання і навички на зборах у Житомирській області 03
Комбати-десантники вдосконалювали знання і навички на зборах у Житомирській області 04
Комбати-десантники вдосконалювали знання і навички на зборах у Житомирській області 05

Комбати-десантники вдосконалювали знання і навички на зборах у Житомирській області 06Комбати-десантники вдосконалювали знання і навички на зборах у Житомирській області 07

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3079834
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору