EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  3886  24
Матеріали за темою:

 Держприкордонслужба планує модернізацію наявних і закупівлю нових кораблів і катерів, - Цигикал. ФОТО

Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Петро Цигикал з робочою поїздкою відвідав Литовську Республіку. Він зустрівся з Командувачем Служби охорони державного кордону при Міністерстві внутрішніх справ Литовської Республіки генералом Ренатасом Пожелою та детально ознайомився із системою охорони державного кордону.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

На сухопутній ділянці українській делегації, у складі якої також прибув Радник Президента України Віктор Назаренко, продемонстрували технічні засоби спостереження, що використовують литовські прикордонники, а на морській - з діяльністю центру спостереження за надводною обстановкою. Крім того, безпосередньо на місцевості делегація ознайомилася з організацією служби прикордонного наряду на кордоні Литви з Росією, зокрема під час патрулювання річкової ділянки.

У ході зустрічі керівники прикордонних служб обговорили ситуацію на національних кордонах, проаналізували статистичну інформацію про порушення на кордоні та обмінялися інформацією про дії, які були вжиті для покращення безпеки кордонів.

Держприкордонслужба планує модернізацію наявних і закупівлю нових кораблів і катерів, - Цигикал 01

Зокрема Цигикал звернув увагу на те, що Держприкордонслужба удосконалює систему контролю надводної обстановки та інтенсивно використовує Морську охорону, яка налічує близько 70 кораблів і катерів різних проектів. Він додав, що Державною програмою розвитку передбачено реформування Морської охорони відповідно до стандартів НАТО та Європейського Союзу.

"З метою оновлення корабельно-катерного складу планується модернізація наявних, а також будівництво та закупівля нових проектів кораблів й катерів. Крім того, з травня поточного року ми почали комплексну реформу Морської охорони та створили Регіональне управління морської охорони", - наголосив очільник українського прикордонного відомства.

У ході зустрічі сторони також обговорили наявні стратегії, націлені на боротьбу з контрабандною діяльністю, нелегальною міграцією та іншими видами транскордонних злочинів, особливо організованою злочинністю.

Держприкордонслужба планує модернізацію наявних і закупівлю нових кораблів і катерів, - Цигикал 02

Очільники відомств акцентували увагу на тому, що двостороннє співробітництво, встановлене між країнами у сфері кримінального розслідування, аналізу ризиків та оцінки загроз, процедури прикордонного контролю, форми та методів боротьби з організованою злочинністю, є ефективним інструментом для покращення безпеки Литви, України та Європи загалом.

Окремо Цигикал зауважив, що завдяки наявній співпраці з литовськими колегами відбулося покращення оперативного потенціалу Державної прикордонної служби України та впроваджено інтегровану систему управління безпекою кордонів на ряду зі стандартами, моделями та кращими практиками країн-членів ЄС. Також наголошувалося про ефективність проекту TWINNING "Підтримка Державної прикордонної служби України у подальшому запровадженні принципів інтегрованого управління кордонами, зокрема у сфері перевірки документів та виявлення викрадених автомобілів", впроваджений Федеративною Республікою Німеччина, в консорціумі з Литовською Республікою та Республікою Польща.

Держприкордонслужба планує модернізацію наявних і закупівлю нових кораблів і катерів, - Цигикал 03
Фото: прес-служба Держприкордонслужби

Голова Держприкордонслужби України висловив впевненість, що такий рівень співпраці правоохоронних органів України та Литви з питань забезпечення прикордонної безпеки і надалі буде розвиватися в дусі партнерства і взаєморозуміння.

У ході зустрічі Петро Цигикал та Ренатас Пожела підписали Протокол зустрічі Керівників Служби охорони державного кордону при Міністерстві внутрішніх справ Литовської Республіки та Державної прикордонної служби України.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3079676
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору