Суспільство, Спорт
  1960  3

Українські студенти завоювали 10 медалей на Європейських університетських іграх у Португалії, - МОН. ФОТОрепортаж

Українські студенти завоювали дві золоті, дві срібні та шість бронзових медалей на IV Європейських університетських іграх, які відбувались із 15 до 28 липня 2018 року у місті Коїмбрі (Португалія).

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міносвіти, змагання відбувались у 13 видах спорту. Українські спортсмени доводили першість у шести категоріях: футбол, футзал, баскетбол 3х3, дзюдо, академічне веслування та бадмінтон.

Українську збірну представляли спортсмени п'ятьох вишів: НТУ "Харківський політехнічний інститут", Київського університету ім. Б.Грінченка, Сумського державного університету, Чорноморського національного університету ім. П.Могили, Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.

За результатами змагань Україна посіла 12 місце в загальнокомандному заліку серед 39 європейських країн.

Зазначимо, що Європейські університетські гри - це масштабні змагання, в яких беруть участь спортсмени з європейських вишів. Захід відбувається раз на два роки в різних європейських містах. Учасники змагаються у 13 видах спорту: баскетбол 3×3, баскетбол, бадмінтон, футбол, футзал, гандбол, дзюдо, веслування, регбі, настільний теніс, теніс, волейбол, каное спринт (демонстраційний спорт). Цього року в іграх взяли участь понад 4 тис. спортсменів.

Українські студенти завоювали 10 медалей на Європейських університетських іграх у Португалії, - МОН 01

Нагадаємо, що українські школярі здобули три медалі на Міжнародній олімпіаді з біології.