EN|RU|UK
 Політика України
  1248  72

 Останніми роками наше двостороннє співробітництво суттєво посилилося, - Порошенко прийняв посла Словенії Прах. ФОТО

Президент України Петро Порошенко прийняв Посла Республіки Словенія в Україні Наташу Прах у зв'язку із завершенням її дипломатичної місії.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Глави держави.

У повідомленні зазначається: "Глава держави висловив вдячність Послу Словенії за активну підтримку України в часи надзвичайних викликів, що стоять перед нашою державою як в питанні забезпечення суверенітету і територіальної цілісності, так на шляху поглиблення внутрішніх трансформацій.

Було особливо відзначено чітку та послідовну позицію Словенії у питанні протидії тривалій російській агресії проти України та важливу гуманітарну і технічну допомогу словенської сторони. Також наголошено на значній активізації партнерства між сторонами та готовність України та Словенії і надалі докладати зусиль для повноцінного розкриття потенціалу двостороннього співробітництва.

"Відносини між нашими країнами ніколи не були такими близькими та теплими, як сьогодні. Вони базуються на взаєморозумінні та взаємній підтримці", - підкреслила Наташа Прах та подякувала Президентові та його команді за підтримку.

Посол відзначила серйозний прогрес України за останні чотири роки на шляху демократичних реформ та суттєве прискорення процесу зближення з ЄС.

Останніми роками наше двостороннє співробітництво суттєво посилилося, - Порошенко прийняв посла Словенії Прах 01
Останніми роками наше двостороннє співробітництво суттєво посилилося, - Порошенко прийняв посла Словенії Прах 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3078356
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору