EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  2040  33

 40 учасників АТО пройшли курси для роботи в Міністерстві у справах ветеранів. ФОТОрепортаж

Сорок колишніх учасників антитерористичної операції пройшли підготовчі курси для роботи в профільному Міністерстві у справах ветеранів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в Facebook повідомив народний депутат фракції партії "Блок Петра Порошенка", глава парламентського комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю Олександр Третьяков.

"У Національній академії державного управління при президенті України завершився перший етап важливої освітньої ініціативи - курсів підвищення кваліфікації та підготовки ветеранів війни та учасників АТО до державної служби", - написав він.

Голова комітету зазначив, що 40 ветеранів отримали сертифікати про проходження курсів за напрямом "Публічне управління і адміністрування".

"Багато з них показали на тестах чудові результати. Це люди, якими справді варто пишатися. Вони пройшли війну, захищали нашу країну на Сході. І тепер, у мирному житті, вирішили приносити користь Україні на державній службі", - додав нардеп.

За словами Третьякова, ідея створення такого навчального проекту полягала в тому, щоб підготувати кадровий ресурс для майбутнього Міністерства ветеранів.

"Я переконаний, що апарат майбутнього профільного міністерства має складатися на 30-40% саме з ветеранів. Ті, для кого це міністерство створюється і мають в ньому працювати. Такий досвід успішно втілено в розвинутих країнах, і в Україні має принести позитивний результат", - наголосив глава профільного комітету.

"Цю ініціативу наш Комітет Верховної Ради у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю запропонував втілити в квітні цього року, і я дуже вдячний всім причетним за те, як швидко її вдалося реалізувати. Наступний набір буде ще більшим, на курсах будуть навчатися 60 ветеранів", - повідомив нардеп.

40 учасників АТО пройшли курси для роботи в Міністерстві у справах ветеранів 01
40 учасників АТО пройшли курси для роботи в Міністерстві у справах ветеранів 02
40 учасників АТО пройшли курси для роботи в Міністерстві у справах ветеранів 03
40 учасників АТО пройшли курси для роботи в Міністерстві у справах ветеранів 04
40 учасників АТО пройшли курси для роботи в Міністерстві у справах ветеранів 05
40 учасників АТО пройшли курси для роботи в Міністерстві у справах ветеранів 06
40 учасників АТО пройшли курси для роботи в Міністерстві у справах ветеранів 07
40 учасників АТО пройшли курси для роботи в Міністерстві у справах ветеранів 08
40 учасників АТО пройшли курси для роботи в Міністерстві у справах ветеранів 09
40 учасників АТО пройшли курси для роботи в Міністерстві у справах ветеранів 10

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3077920
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору