EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  18435  47
Матеріали за темою:

 Генштаб ЗСУ посилює охорону арсеналів, баз та складів. ФОТОрепортаж

У Збройних силах України триває робота з посилення охорони арсеналів, баз та складів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Генштабу ЗСУ у Facebook.

"Нині проводяться роботи з реконструкції технічних територій на трьох арсеналах озброєння Збройних сил. Також в одній з військових частин уже розпочато будівництво 15 обсипних залізобетонних сховищ для зберігання боєприпасів. Загалом у масштабах Збройних силах України заплановано звести 136 таких сховищ.

Для покращення нинішнього стану охорони та оборони об’єктів зберігання боєзапасу з початку 2018 року ведуться роботи з улаштування на охоронних периметрах огорожі нового типу, обладнання охоронних периметрів технічними засобами охорони та системами відеоспостереження", - йдеться в повідомленні.

У Генштабі зазначили, що за результатами перевірки однієї з військових частин, за неналежну організацію заходів охорони та оборони командира цієї військової частини подано до звільнення з лав Збройних сил України.

Генштаб ЗСУ посилює охорону арсеналів, баз та складів 01

Також проводиться робота із санітарної очистки технічних та прилеглих до них територій арсеналів, баз, складів.

"Для забезпечення вибухопожежобезпеки та утримання технічних територій розпочато постачання до військових частин 23 комплектів засобів механізації. Це зокрема вантажні автомобілі, трактори, підіймачі вантажів тощо. Один з комплектів уже надійшов та використовується на одному з арсеналів", - йдеться в повідомленні.

Генштаб ЗСУ посилює охорону арсеналів, баз та складів 02

Триває робота щодо погодження відповідних документів реконструкції та капітального ремонту об’єктів військової інфраструктури. Так, у 2018 році заплановано провести капітальний ремонт чотирьох їдалень та чотирьох казарм, а також будівництво трьох нових казарм.

Генштаб ЗСУ посилює охорону арсеналів, баз та складів 03

"Зазначені заходи мають підвищити диверсійну стійкість арсеналів, баз, складів та запобігти виникненню надзвичайних ситуацій на потенційно небезпечних об’єктах Збройних сил України", - зазначили у відомстві.

Генштаб ЗСУ посилює охорону арсеналів, баз та складів 04
Генштаб ЗСУ посилює охорону арсеналів, баз та складів 05
Генштаб ЗСУ посилює охорону арсеналів, баз та складів 06
Фото: пресс-служба Генштаба ВСУ/Facebook

Генштаб ЗСУ посилює охорону арсеналів, баз та складів 07

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3076776
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору