EN|RU|UK
 Події
  7019  16

 Від початку року в Україні виявили 2,3 тисячі кіберзлочинів, - НПУ. ІНФОГРАФІКА

За перші шість місяців 2018 року працівники Департаменту кіберполіції супроводжували понад чотири тисячі кримінальних правопорушень у сфері протидії кіберзлочинності, з них 2,3 тисячі - виявлені цього року.

Про це йшлося під час наради керівництва Департаменту кіберполіції НПУ, пише Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу правоохоронців.

За словами начальника Департаменту кіберполіції Сергія Демедюка, серед основних напрямків діяльності підрозділу слід відмітити позитивну роботу з протидії злочинам у сфері кібербезпеки, платіжних систем, електронної комерції та боротьбу зі злочинами у сфері поширення протиправного контенту. Водночас він зауважив про стрімке збільшення кількості кримінальних правопорушень у сфері платіжних систем та кібербезпеки у літній період.

Учасники наради проаналізували роботу підрозділу та визначили основні акценти в діяльності підрозділу. Насамперед обговорювалися проблемні питання, пов’язані з документуванням кваліфікованих злочинів, та виявлені недоліки.

Крім того, під час зустрічі працівники, які продемонстрували високі результати в протидії кіберзлочинності, отримали нагороди від імені керівництва МВС та Української антипіратської асоціації.

Від початку року в Україні виявили 2,3 тисячі кіберзлочинів, - НПУ 01

Від початку року в Україні виявили 2,3 тисячі кіберзлочинів, - НПУ 02
Від початку року в Україні виявили 2,3 тисячі кіберзлочинів, - НПУ 03
Від початку року в Україні виявили 2,3 тисячі кіберзлочинів, - НПУ 04

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3076614
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору