EN|RU|UK
 Події
  59128  221

 Супутникові знімки фіксують критичне зникнення рослинності в окупованому Криму, - МінТОТ. ФОТО

Дані космічної зйомки свідчать про значне погіршення стану рослинності на території окупованого РФ Криму.

Про це повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, інформує Цензор.НЕТ.

На сайті українського міністерства оприлюднили дані, отримані за допомогою супутникових знімків, зроблені в 2016 і 2018 році, які підтверджують значне зменшення рослинності на окупованому півострові.

Супутникові знімки фіксують критичне зникнення рослинності в окупованому Криму, - МінТОТ 02

За даними дистанційного зондування встановлено, що впродовж двох років індекс NDVI (показник кількості активної біомаси, одержуваної за даними дистанційного зондування землі), який використовується для кількісної оцінки рослинного покриву, в деяких частинах Криму знизився до найнижчої позначки 0,3. Загалом у червні 2018 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року зниження значення загального індексу NDVI по території півострова, становило 23%. Загальне зниження кількості опадів у 2018 році порівняно з попередніми роками також негативно вплинуло на стан рослинності в Криму, повідомили в українському міністерстві.

У прес-службі зазначають, що "недбале ставлення окупаційної влади Росії до унікального природного середовища в північній, центральній та східній частинах Криму може призвести до масового вимирання рослинного і тваринного світу, ерозії ґрунту, пожеж в екосистемах та екологічної катастрофи на півострові".

"Нехтування окупаційної влади Росії цими негативними явищами може призвести до знищення унікальних екосистем Кримського півострова, зокрема до руйнування заповідних ландшафтів, ерозії ґрунтів, завадити веденню традиційного сільського господарства", - йдеться в повідомленні.

На думку українського міністерства, дії Росії "свідчать про те, що держава-окупант не зацікавлена в розвитку Криму з його природним потенціалом, а її безвідповідальність призводить до невідворотної шкоди навколишньому середовищу і збитків для цивільного населення, яке проживає на цій території".

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3076445
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору