EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  6360  5

 До 29 серпня в Києві відкриють 4 нових секції Стіни пам'яті на Михайлівській площі, - волонтер Нетьосов. ФОТОрепортаж

ДО 29 серпня 2018 року в центрі Києва на Михайлівській площі відкриють 4 нових секції Стіни пам'яті загиблих за Україну. Крім того, волонтери продовжують збір коштів на установку інформаційного терміналу біля Стіни пам'яті.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Павло Нетьосов, волонтер місії "Евакуація 200", один із творців Стіни пам'яті біля Михайлівського собору.

"Електронний термінал біля Стіни пам'яті на Михайлівській площі. Як ви бачите за щоденними звітами, проект облаштування Стіни пам'яті збирає різних людей і різні суми, а це ще раз підтверджує його статус - НАРОДНИЙ. Бачиш знайомі прізвища в банківських виписках - ось родина Жені Харченка, ось Льоші Горая, Максима Сухенка, усе є в таблиці, подивіться самі. Вони нам вже не просто близькі, ... а рідні. Є сім'ї загиблих, з якими взагалі не знайомий, і вони переказують гроші, навіть не вказуючи прізвища. Ось таку історію хочу розповісти. З міста Тернополя надійшло дві суми - одна 400 гривень, інша - неймовірна - 26 тисяч гривень. Це мама загиблого захисника України Андрія Питаки Мирослава Питак. 400 гривень на термінал, а 26 000 гривень - це на продовження Стіни пам'яті. Я зателефонував Мирославі Володимирівні і пояснив , що Андрій є в "Книзі пам'яті загиблих за Україну" і це означає автоматично, що він буде на "Стіні пам'яті загиблих за Україну 2014-2017 рр. Стіна народної пам'яті". Ми в будь-якому разі планували відкриття чотирьох секцій до 29 серпня цього року. Мирослава Володимирівна сказала, що вона хотіла витратити ці гроші на Стіну пам'яті принципово", - розповів волонтер.

До 29 серпня в Києві відкриють 4 нових секції Стіни памяті на Михайлівській площі, - волонтер Нетьосов 01

Мирослава Володимирівна Питак, мама загиблого захисника України десантника Андрія Питаки.

"Я вам зараз розкажу, що це за грощі, Павле. Мій Андрійко був в інтернет -спільноті, у нього були друзі, з якими в жітті вони ніколи не бачилися, і, коли він загинув, вони зібрали для мене ці гроші. Це фактично гроші мого Андрія. Я хочу їх витратити саме на Пам'ять про нього та інших хлопців. Ось цей лист. "Шановна Мирославо, Ваш син, Андрій, був поважним, цінним і активним членом інтернет-спільноти, учасником якої є і я. Ми лише нещодавно дізналися про трагедію, яка спіткала Андрія. Будь ласка, прийміть наші щирі співчуття. Немає слів висловити цю скорботу... Ми вирішили висловити свою вдячність і повагу Андрієвої пам'яті - фінансовою підтримкою, адресованою особисто Вам. Я переказуватиму гроші із-за закордону і мені необхідна наступна інформація: ... Це величезна втрата і страшна трагедія для Вас, його друзів і рідних, країни. З повагою, Стас", - процитував волонтер.

"Ось така неймовірна історія, друзі. Тепер у нас з "Національнім військово-історічнім музеєм України" і Денисом Цуріком немає права не зробити ці чотири секції. Це для нас усіх є справою честі. Я не міг не розповісти про це і справа тут не в кількості грошей, а в круговороті добра у світі. Після такого за спиною виростають крила", - резюмував волонтер.

Сторінка Андрія Питаки в Книзі Пам'яті - http://memorybook.org.ua/19/pitakandr.htm

Збір коштів на установку інформаційного терміналу біля Стіни пам'яті - картка Приват Банк Павло Нетьосов 5168755622105316.

До 29 серпня в Києві відкриють 4 нових секції Стіни памяті на Михайлівській площі, - волонтер Нетьосов 02
До 29 серпня в Києві відкриють 4 нових секції Стіни памяті на Михайлівській площі, - волонтер Нетьосов 03
До 29 серпня в Києві відкриють 4 нових секції Стіни памяті на Михайлівській площі, - волонтер Нетьосов 04
До 29 серпня в Києві відкриють 4 нових секції Стіни памяті на Михайлівській площі, - волонтер Нетьосов 05

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3076381
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору