EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  5167  11

 Велика Британія і надалі готова допомагати реформуванню України, - Гендиректор МЗС Великої Британії Бартон на зустрічі з Турчиновим. ФОТОрепортаж

Відбулася зустріч Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова з Генеральним директором МЗС Великої Британії з безпекових питань та консульських питань Філіпом Бартоном.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання в секторі безпеки і оборони України та російську агресію на сході нашої країни, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі РНБО.

Велика Британія і надалі готова допомагати реформуванню України, - Гендиректор МЗС Великої Британії Бартон на зустрічі з Турчиновим 01
Велика Британія і надалі готова допомагати реформуванню України, - Гендиректор МЗС Великої Британії Бартон на зустрічі з Турчиновим 02
Велика Британія і надалі готова допомагати реформуванню України, - Гендиректор МЗС Великої Британії Бартон на зустрічі з Турчиновим 03

"Незважаючи на чергову домовленість щодо припинення вогню, обстріл нашої території з боку російсько-терористичних угруповань триває", - сказав Турчинов.

За його словами, попри продовження російської агресії, реформування сектору безпеки і оборони не припиняється, про що свідчить "Закон про національну безпеку України", який вчора підписав Президент України.

Велика Британія і надалі готова допомагати реформуванню України, - Гендиректор МЗС Великої Британії Бартон на зустрічі з Турчиновим 04
Велика Британія і надалі готова допомагати реформуванню України, - Гендиректор МЗС Великої Британії Бартон на зустрічі з Турчиновим 05

"Цей закон для нас є важливим кроком у напрямку європейської та євроатлантичної інтеграції", - наголосив Секретар РНБО.

Окрім того, співрозмовники обговорили потенційні напрямки військово-технічної співпраці між Україною та Великою Британією. "Нам потрібна нова якість у цьому питанні", - сказав Турчинов, додавши, що для інтенсифікації такої співпраці РНБО ухвалила дуже важливе рішення щодо лібералізації зовнішньоекономічної діяльності для підприємств оборонно-промислового комплексу.

У цьому контексті Секретар РНБО наголосив, що Україна зацікавлена у спільних інвестиційних проектах в оборонно-промисловому комплексі з партнерами з країн-членів НАТО.

Значну увагу сторони також приділили питанням співробітництва України та Великої Британії у забезпеченні кібербезпеки, протидії інформаційній агресії, а також співпраці спецслужб, зокрема розвідок.

Окрім того, співрозмовники обговорили необхідність продовження санкцій проти країни-агресора Росії та негативний вплив на енергетичну і безпекову ситуацію в Європі будівництва Північного потоку-2.

Своєю чергою Ф. Бартон привітав Секретаря РНБО із затвердженням та підписанням закону "Про національну безпеку України", наголосивши, що Велика Британія "підтримує позитивні зміни в секторі безпеки і оборони вашої держави і надалі готова допомагати подальшому реформуванню України", - сказав Ф. Бартон.

Окрім того, він подякував Україні за ту підтримку, "яку Велика Британія отримала після подій у Солсбері".

"З боку нашого близького партнера України ми побачили велику підтримку після подій у Солсбері. Ми це надзвичайно цінуємо", - сказав Генеральний директор МЗС Великої Британії.

Ф. Бартон наголосив, що "Велика Британія підтримувала і в подальшому підтримуватиме демократичну незалежну Україну, зокрема й під час найближчого саміту НАТО у Брюсселі".

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3075157
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору