EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  5613  14

 Податкова міліція ліквідувала схему мінімізації митних платежів під час імпорту техніки з Китаю. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м.Києві ліквідували схему мінімізації митних платежів під час імпорту техніки з Китаю, яка коштувала бюджету понад 4,3 млн грн ПДВ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

У рамках проведення операції "Рубіж-2018" і розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України під процесуальним керівництвом прокуратури Києва було встановлено компанію, яка займалася оптовою торгівлею комп'ютерами, периферійним обладнанням і програмним забезпеченням, посадові особи якої на замовлення низки брендових магазинів мобільних телефонів і техніки організували й забезпечували функціонування схеми заниження митних платежів.

Використовуючи реквізити пов'язаних підприємств-нерезидентів Китаю і Гонконгу, фігуранти під час митного оформлення імпортованої техніки (захищені мобільні телефони і смартфони, захищені мобільні телефони-рації, планшети, бездротові гарнітури, GSM телефони, екшн-камери, аксесуари тощо) вносили неправдиві відомості в супровідні документи до зовнішньоекономічних контрактів щодо вартості і кількості товарів, що імпортуються. Це дозволяло значно занижувати вартість товарів і мінімізувати сплату митних платежів.

У такий спосіб протягом 2016-2018 рр. було ввезено техніки на суму понад 364 млн гривень.

Надалі фігуранти оформляли безтоварні операції купівлі-продажу товарів, що імпортуються з фіктивними підприємствами з метою нарощування ціни на продукцію, що ввозиться і мінімізації податкових зобов'язань з ПДВ, унаслідок чого не нарахували та не сплатили до державного бюджету понад 4,3 млн гривень ПДВ.

За результатами обшуків, проведених в офісних і складських приміщеннях, а також за місцем проживання посадових осіб компанії-фігуранта, вилучено та передано на відповідальне зберігання готівку в еквіваленті понад 4,2 млн грн, техніку (мобільні телефони, ноутбуки, запчастини та аксесуари) ринковою вартістю близько 41,6 млн гривень, копії фінансово-господарських документів, чорнові записи, 23 печатки СГД та ФОП, 2 факсиміле, електронні носії інформації тощо.

Податкова міліція ліквідувала схему мінімізації митних платежів під час імпорту техніки з Китаю 01
Податкова міліція ліквідувала схему мінімізації митних платежів під час імпорту техніки з Китаю 02
Податкова міліція ліквідувала схему мінімізації митних платежів під час імпорту техніки з Китаю 03
Податкова міліція ліквідувала схему мінімізації митних платежів під час імпорту техніки з Китаю 04

На отримані кошти і ТМЦ за рішенням суду накладено арешт.

Слідство триває.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3074971
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору