EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  23243  66

 Захопленого воїнами 57-ї ОМПБр у полон найманця РФ Покусаєва засуджено до 4 років в'язниці за статтею, яка передбачає від 8 до 15 років ув'язнення, - волонтерка Решетилова. ФОТО

Захоплений воїнами 57-ї ОМПБр у полон терорист незаконних збройних формувань, громадянин Російської Федерації Покусаєв Микола Анатолійович був засуджений до чотирьох років в'язниці за ст. 258-3 ККУ, при тому що ця стаття передбачає від 8 до 15 років ув'язнення. До того ж у матеріалах справи жодних згадок про те, що він найманець РФ, затриманий воїнами 57-ї бригади немає, а йдеться винятково про підрозділи СБУ.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Фейсбуці написала волонтерка Ольга Решетилова.

"Розкажу вам чудову історію. 4 березня 2018 року на офіційній сторінці 57 бригади було повідомлення, що її військовослужбовці затримали громадянина Російської Федерації.

Я цю історію дуже добре пам'ятаю, бо чула її від кількох різних людей. Цей громадянин РФ пройшов непоміченим повз нашу лінію оборони зі зброєю, бо тоді між позиціями двох батальйонів бригади була дірка. Можливо, йшли групою, але решту сепарів встигли відігнати.

І ось залишився цей громадянин РФ один, зі зброєю в тилу нашої бригади. Лазив він по тилах непоміченим тиждень, аж поки не почав пухнути з голоду, заходив в місцеві магазини і намагався розрахуватися рублями. Офігєвші продавщиці доповідали про таку аномалію військовим. Ну ті ніби його шукали, але безрезультатно. А потім громадянин РФ, мабуть, зважив всі за і проти, і вирішив, що краще потрапити в полон, ніж померти від голодної холодної смерті і сам вийшов на бійців артилерійського дивізіону 57 омпбр. Вони його нагодували, допитали і передали СБУ", - розповіла вона.

"Весь цей час я намагалася з'ясувати прізвище цього громадянина РФ, і ніяк не могла зрозуміти, чого ж його тримають у такій таємниці, і навіть у бригаді не говорять. Але вчора я таки це прізвище дістала - і все стало зрозуміло. Виявляється, це нещастя, громадянин РФ на ім'я Покусаєв Микола Анатолійович, уже засуджений Красноармійським судом Покровська за ст. 258-3 до... чотирьох років позбавлення волі. При тому, що ця стаття передбачає від восьми до п'ятнадцяти років. Не знаю, звідки раптом така лояльність", - додала волонтерка.

"Більше того, справа Покусаєва була розглянута судом фактично за два засідання. При тому, що у цьому самому суді ця сама колегія вже майже три роки розглядає іншу справу громадянина РФ Кімаковського. Але і це ще не все. Найцікавіше - це обставини, викладені у вироку. Про 57 бригаду там не йдеться, забудьте. Покусаєв був затриманий доблесною СБУ! Дослівно: "під час проведення контррозвідувальних заходів, спрямованих на виявлення та попередження терористичних актів, діяльності незаконних збройних формувань та терористичних організацій, зведеною групою зі складу співробітників відділу АКРЗ та КЗВФ ОШ ЦУ СБ України в зоні проведення АТО", - з'ясувала Решетилова.

"Служба безпеки України, признавайтесь, хто там отримав премії і медальки за цього дивака, який сам прийшов? Знаєте, можна було б сміятися, якби ця нескінченна брехня, ця підміна понять, ця спроба вислужитися були основою державної політики ... В усьому. Печаль. Кому цікаво, ось вирок. Хоча б у список на обмін його внесіть", - резюмувала волонтерка.

Захопленого воїнами 57-ї ОМПБр у полон найманця РФ Покусаєва засуджено до 4 років вязниці за статтею, яка передбачає від 8 до 15 років увязнення, - волонтерка Решетилова 01
Захопленого воїнами 57-ї ОМПБр у полон найманця РФ Покусаєва засуджено до 4 років вязниці за статтею, яка передбачає від 8 до 15 років увязнення, - волонтерка Решетилова 02
Захопленого воїнами 57-ї ОМПБр у полон найманця РФ Покусаєва засуджено до 4 років вязниці за статтею, яка передбачає від 8 до 15 років увязнення, - волонтерка Решетилова 03

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3074569
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору