EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  13805  31

 Капітана порту Ізмаїл Колеснікова нагороджено пам'ятною медаллю Дунайської Комісії, - МЗС. ФОТО

Одноголосним рішенням представників усіх 11-ти держав-членів Дунайської Комісії капітана морського порту Ізмаїльської філії державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (Адміністрація Ізмаїльського морського порту) Анатолія Колеснікова нагороджено пам'ятною медаллю "За внесок у розвиток дунайського судноплавства".

Капітан Колесніков - багаторічний керівник порту Ізмаїл, має тривалий стаж роботи в галузі (55 років), зокрема капітаном далекого плавання, пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт МЗС. За сумлінну працю та високий професіоналізм Анатолію Колеснікову присвоєно звання "Заслужений працівник транспорту України", його нагороджено знаками "За значний внесок у розвиток державного нагляду за забезпеченням безпеки судноплавства", "За безаварійну роботу 15 років", "Почесний працівник морського і річкового транспорту", "Почесний працівник транспорту України", Почесним знаком Ізмаїльської міської ради "За заслуги перед містом", медаллю "Ветеран праці", оголошувалася Подяка Прем’єр-Міністра України за успішне проведення льодової кампанії.

"Пам’ятна медаль Дунайської Комісії "За внесок у розвиток дунайського судноплавства" стала символом визнання заслуг українського капітана порту Ізмаїл на міжнародному рівні. Особливо цінним є те, що А.Колесніков був нагороджений напередодні професійного свята - Дня працівників морського та річкового флоту, яке в Україні традиційно відзначається щорічно в першу неділю липня. Пишаємося, що професіоналізм українських громадян отримує міжнародне визнання та щиро вітаємо Анатолія Єфимовича із заслуженою нагородою!" - йдеться в повідомленні.

Капітана порту Ізмаїл Колеснікова нагороджено памятною медаллю Дунайської Комісії, - МЗС 01

Зауважимо, що Дунайська Комісія - міжнародна міжурядова організація, заснована Конвенцією про режим судноплавства на Дунаї, підписаною в м. Белград 18 серпня 1948 року.

Основними цілями діяльності Дунайської Комісії є забезпечення і розвиток вільного судноплавства на Дунаї для торгових суден під прапорами всіх держав відповідно до інтересів і суверенних прав держав-учасників Белградської конвенції, а також зміцнення та розвиток економічних і культурних зв'язків цих держав між собою та з іншими країнами.

Членами Дунайської Комісії є Австрійська Республіка, Республіка Болгарія, Угорська Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Республіка Молдова, Російська Федерація, Румунія, Республіка Сербія, Словацька Республіка, Україна та Республіка Хорватія.

Із 1954 року Комісія розміщується в м. Будапешт. Офіційними мовами Комісії є німецька, російська та французька.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3074428
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору