EN|RU|UK
 Суспільство
  37171  102

 В Україні розроблять Національну програму з антибулінгу в навчальних закладах, - МОН. ФОТОрепортаж

Міносвіти разом з Мінсоцполітики, Міністерством культури і Мінмолоді створять план заходів з протидії булінгу в навчальних закладах.

Про це йшлося 27 червня під час першої робочої зустрічі зацікавлених сторін із розробки Національної програми з антибулінгу в навчальних закладах, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міносвіти.

"У нас багато напрацьованого методичного матеріалу, різних розробок з антибулінгу, але тепер потрібно об'єднати зусилля кожного для того, щоб все це належним чином застосовувати. Наша мета - реально протидіяти такому явищу ще на початковому етапі в освітній сфері", - зазначила генеральний директор директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН Лариса Самсонова.

Вона також додала, що за завданням профільних міністерств і громадських організацій проводитиме відповідні тренінги для вчителів зі створення комфортного освітнього середовища.

Навчити дітей толерантності, виявляти ознаки насильницької поведінки, повідомляти про це планується через підручники, лекції тощо.

З протидії булінгу в Швеції, наприклад, є уповноважений працівник Міністерства освіти, який контролює виконання програм з антибулінгу, а також відстежує те, як керівництво навчального закладу реагує на будь-які прояви дискримінації.

"Запобігання булінгу - це, перш за все, державна політика. Ми повинні донести до кожного вчителя всі наші напрацювання, а також підтримувати його, адже ми розуміємо, наскільки це складне питання", - підкреслила Лариса Самсонова.

В Україні розроблять Національну програму з антибулінгу в навчальних закладах, - МОН 01
В Україні розроблять Національну програму з антибулінгу в навчальних закладах, - МОН 02

В Україні розроблять Національну програму з антибулінгу в навчальних закладах, - МОН 03
В Україні розроблять Національну програму з антибулінгу в навчальних закладах, - МОН 04
В Україні розроблять Національну програму з антибулінгу в навчальних закладах, - МОН 05

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3073878
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору