EN|RU|UK
 Політика України
  5266  6

 Україна та Білорусь почнуть демаркацію кордону в зоні відчуження Чорнобильської АЕС у 2019 році, - МЗС. ФОТО

26-27 червня 2018 у Луцьку відбулося 17-е засідання Спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії.

Українську делегацію очолив представник України з питань договірно-правового оформлення державного кордону Сергій Бороденков, пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міністерства закордонних справ.

"Делегації підбили підсумки діяльності Спільної комісії за перше півріччя 2018 року і відзначили високий темп виконання запланованих польових робіт. З метою визначення пріоритетів та планування спільної роботи на наступні періоди делегації затвердили Перспективний план демаркації державного кордону між Україною і Республікою Білорусь, розрахований на 2018-2026 роки", - йдеться в повідомленні.

Спільна комісія ухвалила рішення почати демаркацію українсько-білоруського державного кордону в зоні відчуження Чорнобильської АЕС у 2019 році.

"Спільна комісія також привітала намір Європейського Союзу виділити фінансування на реалізацію проекту міжнародної технічної допомоги "Підтримка демаркації державного кордону між Україною і Республікою Білорусь" у рамках Флагманської ініціативи "Інтегроване управління кордонами" ініціативи Європейського Союзу "Східне партнерство"" та підтвердила зацікавленість у продовженні тісної співпраці з європейською стороною з метою ефективного використання допомоги для проведення демаркаційних робіт", - зазначають у МЗС.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3073831
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору