EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  3122  3

 Для допомоги передчасно народженим дітям через "Українську біржу благодійності" зібрано мільйон гривень. ФОТО

Проект #BDayVyklyk, спрямований на допомогу передчасно народженим дітям, зібрав на онлайн платформі "Українська Біржа Благодійності" понад 1 мільйон гривень.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Благодійники передали перинатальному центру Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова восьмий дихальний реаніматор NeoPuff TM RD-900. Установа бере на себе основне навантаження з проведення передчасних пологів у місті. Гроші на прилад вартістю 125 365 тисяч гривень надійшли від благодійних фондів Help Bank і MANUS DEI.

"Прилад NeoPuff - це додатковий сучасний інструмент для надання дихальної підтримки недоношеним дітям у перші хвилини життя. Завдяки апарату досить часто вдається уникнути більш травматичної для дітей традиційної штучної вентиляції", - пояснила завідувачка відділенням інтенсивної терапії новонароджених Тетяна Наліжіта.

У рамках проекту #BDayVyklyk придбано вісім дихальних реаніматорів для пологових будинків та перинатальних центрів Вінниці, Кропивницького, Ужгорода, Тернополя, Одеси, Івано-Франківська, Хмельницького та Чернігова.

Для допомоги передчасно народженим дітям через Українську біржу благодійності зібрано мільйон гривень 01

"Я не можу передати словами вдячність людям, які беруть участь у проекті. Завдяки вам вдалося зібрати мільйон гривень! Я хочу, щоб кожна людина, що переказала гроші на реаніматори, знала, що вона подарувала життя передчасно народженим дітям. У наших планах зібрати кошти ще на вісім дихальних реаніматорів для перинатальних центрів України", - поділилася ініціатор проекту #BDayVyklyk Катерина Садова.

#BDayVyklyk - це ініціатива збору коштів на дихальні реаніматори NeoPuffTMRD-900 недоношеним дітям для 16 партнерських центрів "Колиски надії" Фонду Віктора Пінчука, створених на базі перинатальних центрів і пологових будинків. Проект реалізується з 25 липня 2017 за підтримки Української Біржі Благодійності, благодійних фондів Help Bank, MANUS DEI, відомих особистостей, волонтерів та небайдужих українців.

Для допомоги передчасно народженим дітям через Українську біржу благодійності зібрано мільйон гривень 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3073819
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору