EN|RU|UK
 Суспільство
  3458  4
Матеріали за темою:

 Суд у справі про замах на Осмаєва та Окуєву перенесено: "Кожен прихід сюди для мене небезпечний"

Адвокат не зміг допитати Осмаєва.

Суд присяжних оголосив перерву в слуханні справи Крінарі, якого звинувачують у замаху в червні 2017 року на Адама Осмаєва та Аміну Окуєву. На засідання прийшли потерпілі - Адам Осмаєв і мама убитої Аміни Окуєвої Ірина Камінська. Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

Сьогоднішнє засідання було призначено на 17.00. Суд визначив порядок розгляду справи: спочатку допит потерпілих, потім допит свідків і розгляд доказів обвинувачення. Після цього має бути допит свідків захисту і дослідження аргументів адвокатів. Адвокат Брюх заявив, що не готовий до допиту потерпілих. Але заявив, що побоюється, що Осмаєв може більше не прийти.

"Я вам даю сто відсотків гарантії, що ми на наступних судах потерпілого Осмаєва вже не побачимо!", - сказав адвокат. Осмаєв попросив допитати його сьогодні, говорить, що йому складно з'являтися в суді. "На мене скоєно два замахи як мінімум. Кожен прихід сюди для мене небезпечний. Якщо ви скажите, що потрібно прийти, то буду ходити", - заявив Адам Осмаєв.

"Те, що розпочато цією істотою, закінчено було пізніше. Моя дочка вбита і вже нічого не може сказати!" - сказала Ірина Камінська. Вона наполягає на тому, щоб першим допитали Адама Осмаєва. Прокурор погодився на перенесення. "До того, що трапилося з Окуєвою, я не мав і не маю ніякого стосунку!" - сказав Крінарі. Наступне засідання призначене на 6 липня, на 15.30.

Суд у справі про замах на Осмаєва та Окуєву перенесено: Кожен прихід сюди для мене небезпечний 01
Суд у справі про замах на Осмаєва та Окуєву перенесено: Кожен прихід сюди для мене небезпечний 02
Суд у справі про замах на Осмаєва та Окуєву перенесено: Кожен прихід сюди для мене небезпечний 03

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3072331
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору