EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  76203  271

 Усе необхідне лікування пацієнта в лікарні оплачуватиме держава, - Гройсман. ФОТОрепортаж

Уряд України в межах розпочатої реформи системи охорони здоров'я змінює принцип фінансування лікарень і переходить до системи оплати саме процесу лікування, а не стін або ліжко-місць.

Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Напередодні Дня медика він відвідав  Інститут нейрохірургії імені академіка А.П. Ромоданова НАМН України.

"Ми змінили фінансування в цьому закладі, і зараз тут кошти ходять за пацієнтом. Тут є пацієнти, які потрапили сюди з надскладними діагнозами, їм надається висококваліфікована допомога, і за неї повністю сплачує держава. Так має бути у кожній лікарні: якісні умови, професійні українські лікарі і, безумовно, фінансування на 100%. Ми до цього прагнемо", - сказав Володимир Гройсман.

Він нагадав, що Інститут нейрохірургії реалізував проект оновлення потужностей. Завдяки прямій фінансовій підтримці уряду тут відкрито новий корпус із новими операційними, реанімаційним відділенням, відремонтованими палатами.

"Якщо подивитись на ці умови, це і є та картинка, яка має бути у кожній лікарні. Ми будуємо і ремонтуємо перинатальні центри та продовжуємо будівництво центрів кардіохірургії. Їх вже близько 26. Це означає, що люди, які мають захворювання серцево-судинної системи, отримуватимуть високотехнологічну сучасну допомогу. Крім того, програма безкоштовних ліків, яка дає можливість людині не відмовлятися від лікування, а, навпаки, використовувати цю програму, - сказав Володимир Гройсман. - Ми побачимо: смертність зменшуватиметься, інвалідність зменшуватиметься. При цьому охоплення високотехнологічною медичною допомогою українців зростає".

Глава уряду також звернув увагу, що разом із профільними клініками поступово оновлюється і система екстреної медицини - від забезпечення всієї системи до машин, кваліфікованих лікарів, якісних відділень у лікарнях. "Думаю, за декілька років ситуація кардинально зміниться, і люди це відчують", - запевнив прем'єр.

У прес-службі уточнюють, що проект "Реставрація із реабілітацією та пристосуванням клінічного корпусу №3 ДУ "Інститут нейрохірургії імені академіка А.П. Ромоданова НАМН України" схвалено у 2015 році з метою створення сучасної клінічної бази для проведення реконструктивних нейрохірургічних операцій і поліпшення якості та доступності нейрохірургічної допомоги населенню. Будівельні роботи профінансовано коштом державного бюджету в повному обсязі. Об'єкт прийнято в експлуатацію Державною архітектурно-будівельною інспекцією України 27 квітня 2018 року, вартість будівництва становила 209 млн грн. 

Усе необхідне лікування пацієнта в лікарні оплачуватиме держава, - Гройсман 01
Усе необхідне лікування пацієнта в лікарні оплачуватиме держава, - Гройсман 02
Усе необхідне лікування пацієнта в лікарні оплачуватиме держава, - Гройсман 03

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3071829
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору